Melek Balkan Kimdir? Boy Kilo İşte Benim Stilim All Star

Özellikle bayanların hiç kaçırmadan heyecanla izlediği stil ve moda programı İşte Benim Stilim All Star aynı juri üyeleri ve tüm sezonların en iyi isimleriyle kaldığı yerden devam ediyor. Sunucu Öykü Serter’in verdiği habere göre çok uzun bir süre ekranlarda izleyiciyle olacak olan yarışmaya eski sezonlardan en iyi isimler katılmayı sürdürecek. Bu bağlamda yarışmaya katılan Nazlı Hamarat, Didem Akın ve Sara Koçoğlu’ndan sonra 4. isim Melek Balkan İşte Benim Stilim All Star yarışmacısı oldu.

Melek-Balkan-Kimdir-İste-Benim-Stilim-All-Star

Melek Balkan yarışmaya katıldığı ilk gün olmasına rağmen yarışmacılarla polemikler yaşadı. Bir yarışmacının birinci sezondan beri stil anlamında sende hiçbir değişiklik yok demesi üzerine Balkan oldukça sinirlense de hanımefendiliğini bozmadı. Yarışmacının bir diğer tartışma konusu ise Çiğdem ile yaşandı. Sosyal medyada Çiğdem hakkında yazdıklarını yarışmacıya sorması üzerine Melek ben hiçbir paylaşımda bulunmadım, bunları yapan kim onuda bilmiyorum diyerek kendisini savundu.

Melek Balkan kimdir?

Merak edenler için yarışmacıyı tanıtmak gerekirse ilk olarak İzmir doğumlu 24 yaşında ve 1.80 boy, 70 kilo ölçülerinde olduğunu söyleyebiliriz. Dikiş nakış konularında oldukça yetenekli olmasını bir avantaja çevirerek stilistlik projeleri yapan yarışmacının ileride iyi bir stilist olmak en büyük hayalidir. Her ne kadar kendisini tasarım konularına yöneltse de yarışmacının asıl profesyonel yaşamı voleyboldur. Profesyonel bir voleybolcu olan Balkan, yaşadığı bir sakatlık nedeniyle sporu bırakmak zorunda kalmıştır.