Kanal D’nin sevilen programı Kısmetse Olur sezon finalinden önce yüzleşme bölümüyle geliyor. Reyting rekorları kıran Kısmetse Olur sezon finalinden önce bir süpriz daha yapıyor. Kısmetse Olur’dan elenen eski damat ve gelin adayları eve gelecek ve eski defterler açılacak uzun, uzun aralarındaki sorunlar konuşulacak. Bakalım kavga, tartışma ve gerilim yaşanacak mı? Hepimiz merakla, heyecanla bekliyoruz. Kısmetse Olur Yüzleşme 3 Temmuz,  Kısmetse Olur 3 Temmuz izle,  Kısmetse Olur yeni bölüm izle.

Batu ve Nur Evlenecek mi?

Geçtiğimiz bölümde Nur’a evlenme teklifi eden Batuhan Nur’dan daha cevabını alamadı Nur’un cevabı ne? Batu ile Nur meydanda gezerken yaşlı bir kadının Nur’a gül vermesiyle Nur Batu’ya kızar sen bana neden hiç çiçek almıyorsun diye ama Nur bilemezki gülün içinde Batu’nun ona aldığı yüzük var. Batu Nur’dan çiçek kutusunu açmasını ister nurda açınca içinde Batun’un aldığı yüzüğü görür ve Batu diz çökerek evlenme teklifi eder. Batun’un Nur’a” benimle evleniceksin demi” demesiyle Nur’da tabiki evlenicem diyerek yüzüğü takar.

batudan-nura-supriz-evlenme-teklifi

batudan-nura-supriz-evlenme-teklifi

Nasıl Bir Gerilim Bekliyor?

Kısmetse Olur’da Büyük yüzleşme! Bugüne kadar elenen bütün yarışmacılar Kısmetse Olur evine geliyor ve işler karışıyor. Kimileri intikam için kimileri ise özlediği arkadaşlarıyla konuşmak için kimide evdeki sorunlardan konuşmak için geliyor. O yüzden bizleri büyük bir heyecan bekliyor. Bakalım yüzleşme nasıl geçecek.

kısmetse-olur-yuzlesme-ızle

kısmetse-olur-yuzlesme-ızle

KISMETSE OLUR YÜZLEŞME FRAGMAN 

 

KISMETSE OLUR SEZON FİNALİ FRAGMAN