Kanal D’de heyecan dorukta, Kısmetse Olur 2 Temmuz 218. bölümü ile bu akşam 20:00’da halk oylaması olarak yayınlanacak. Kısmetse Olur’da işler karışıyor! Bakalım bu akşam halk oylamasında neler yaşanacak? Sezon finalinde büyük ödülün ve çok ihtişamlı bir düğünün sahibi hangi çift olacak? Kısmetse Olur sezon finali izle 4 Temmuz, Kısmetse Olur halk oylaması 2 Temmuz izle, Kısmetse Olur büyük ödülün sahibi kim oldu?

batudan-nura-supriz-evlenme-teklifi

batudan-nura-supriz-evlenme-teklifi

Batu’dan Nur’a Evlenme Teklifi

Batuhan’dan Nur’a halkın içinde romantik bir evlenme teklifi geliyor. Bir süredir güzel bir ilişki yaşayan fakat zaman zaman aralarında bazı tartışmalar olan Batu ve Nur sonunda evlenecekler mi? 

semih-batuya-kızıyor

semih-batuya-kızıyor

Kısmetse Olur’da Büyük Dram!!

Semih eve geliyor ve işler iyice karışıyor. Semih’in eve girmesi kimisi için iyi kimisi için kötü olsada yapacak hiç bir şey yok. Semih eve gelir gelmez önce arkadaşlarıyla sarılıyor selamlaşıyor sonrada oturuyolar ve aralarındaki sorunları çözüyorlar. Semih Batu ve Nur’un onun arkasından iş yaptıklarını düşünerek onlara öfkesini anlatıyor. Semih Batu için şöyle konuştu” Ben çıktıktan sonra böyle bir yola giriyorsa o benim kardeşim hiç olmamış” dedi.

Kısmetse Olur’da Artık Sona Gelindi!

Bugün Kısmetse Olur halk oylaması yarın yüzleşme ve Pazartesi günü ise Kısmetse Olur sezon finali izle olarak ekranlara gelecek.

KISMETSE OLUR HALK OYLAMASI FULL İZLE 2 TEMMUZ