Rekabet ortamının iyice kızışmaya başladığı İşte Benim Stilim All Star bayrama özel süprizleri ile hafta boyunca TV8 kanalında yayınlanmaya devam edecek.

Bu hafta üzgün surat rozeti yerine yine puanlama sistemi yapılarak haftanın sonunda en çok puan alan yarışmacıya araba hediye edilecek. Ayrıca hafta içinde jüri üyesi Uğurkan Erez’de yer alıyor ve ayrıca her gün ünlü konuk sanatçılar yarışmaya dahil olacak. Ayrıca daha önce açıklandığı gibi 3 haftada bir yarışmaya yeni yarışmacılar dahil olacaktı. Dünkü yayında yarışmaya dahil olan isim üçüncü sezonun iddialı yarışmacılarından olan Didem Akın oldu.

iste-benim-stilim-all-star-bayram-coskusu

iste-benim-stilim-all-star-bayram-coskusu

Haftanın ikinci günü ve şimdiden İşte Benim Stilim All Star arabayı kim aldı? kim alacak merak konusu olmaya başladı. Öykü Serter’in Nazlı Hamarat’ a araban var sen arabayı ne yapacaksın diye tebessümle sorduğunda Hamarat’ın evet benim bir arabam var ve bu hafta 1. olursam yapacağım kura ile arabayı bir yarışmacıya vereciğim sözleri dikkat çekti.

Konuşma sırasında Özden Cerrahoğlu’ nun sen adama günahını bile vermezsin sözlerine Nazlı Hamarat arabayı ben kazanırsam sana vermeyeceğim dedi. Anlaşılan bu bayram haftası büyük çekişme içinde geçecek ve İşte Benim Stilim All Star’ da arabanın sahibi kim olacak takip edip göreceğiz. Yarışmaya dair tüm gelişmeleri fan sitesi olarak siz takipçilere aktarmaya devam edeceğiz, yorumlarınızı düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.