İşte Benim Stilim All Star’a Sara Koçoğlu Katıldı! Kimdir?

Yarışmada yaşanan elemelerin ve katılımların ardından program ve stil rekabeti geriye kalan 11 İşte Benim Stilim All Star yarışmacılarıyla devam ediyordu. Altıncı hafta İşte Benim Stilim All Star 31. bölüm 5 ekim izle şeklinde sitemize eklenen bölümle kaldığı yerden tekrar başladı. Yeni bölümde ve haftanın ilk gününde yarışmaya sürpriz isimler de katıldı. Bu isimlerden birisi de birinci sezonun iddialı yarışmacılarından olan Sara Koçoğlu’ydu.

sara-kocoglu-kimdir-iste-benim-stilim-all-star

sara-kocoglu-kimdir-iste-benim-stilim-all-star

Yarışmacı katıldığı ilk günden diğer yarışmacılardan stili konusunda sert eleştiriler aldı. Özellikle Ayşegül All Star’ın yeni yarışmacısını daha önce yapılmış bir kombinle podyuma çıktığı konusunda eleştirdi. Sara ise yapılan eleştirilere karşı oldukça soğukkanlı ve aldırmaz cevaplarla karşılık verdi. Ardından juri karşısına çıkan Sara juri tarafından da beğenilmedi. Ancak ilk günün hatırına juri yarışmacıya ortalama kötü sayılmayacak puanlar verdi.

İşte Benim Stilim All Star Sara Koçoğlu Kimdir?

İlk sezon yarışmacılarından birisi ve gerçek adı Sara Ayşem Koçoğlu olan güzel yarışmacı 1994 doğumlu, 1.74 cm boyunda ve 49 kilo ağırlığındadır. Oldukça fit bir vücuda sahip olan yarışmacı birinci sezonda elbiseleri taşıma konusunda da oldukça başarılı olarak tabiri caizse vücudunun hakkını verdi. Üniversite mezunu olan Koçoğlu Dış Ticaret okumasına rağmen profesyonel hayatında mesleğini yapmayıp, mankenlik ve reklam yıldızlığı konusunda kendisini ilerletmiştir. Sara’nın en büyük hayali ise oyuncu olmaktır. Ayrıca yarışmacı özel bir televizyon kanalında bir dönem sunuculuk da yapmıştır.