TV8 kanalının başarılı moda yarışması olan İşte Benim Stilim All Star sık sık yarışmacı ile gündeme gelmeye devam ediyor, bunlardan biri de Sima Şerafettinova. 3. sezon yarışmacılardan olan ve bu sezon da yarışmaya tekrar katılma şansı yaşayan Sima Şerafettinova kimdir? boy kilo kaç? hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

iste-benim-stilim-all-star-sima-serafettinova-1

iste-benim-stilim-all-star-sima-serafettinova-1

Sima Şerafettinova Kimdir? Biyografisi

3. sezonda diskalifiye olan ve sert çıkışları ile diğer yarışmacı arkadaşlarıyla da sık sık tartışma yaşayan Sima, Azerbaycanlı ve 18 yaşındadır. Yarışmanın da en küçük yarışmacısı olan Sima Şerafettinova yaşına rağmen şimdiye kadar bir çok tv programı ve yarışmasına katılmıştır. 15 yaşında ilk yarışmasına katılan Sima 13 yaşında ise mankenliğe başlamıştır. Best Model Of Azerbaycan 2014 güzellik yarışmasına 15 yaşında katılmış ve 1. olmuştur. Kendini sürekli geliştirmeye önem veren güzel yarışmacı 6 dil bilmekte ve bunlardan Azerice, Türkçe, Rusça ve İngilizceyi ana dili gibi konuştuğunu ifade etmekte. Ülkesinde oldukça tanınmış ve Azerbaycan ANS TV kanalında program sunuculuğu yapmıştır.  İşte Benim Stilim yarışmasına oldukça iddialı olarak katılan önceki sezon da diskalifiye olmuştur, kendi söylediğine göre babası zengin bir iş adamı ve holding sahibidir. Babasından gizli olarak 13 yaşında fotomodellik yapmış ve 15 yaşında güzellik yarışmasına katılmış.Ailenin tek çocuğu olan Sima Şerafettinova, diğer yarışmacılar ve sosyal medya yorumlarına göre şımarık bir kız olarak görülüyor.

iste-benim-stilim-all-star-sima-serafettinova-foto

iste-benim-stilim-all-star-sima-serafettinova-foto

İşte Benim Stilim All Star son bölüm izle 25 kasım 75. bölüm de Türkiye’de bir sinema filminde rol aldığını ve henüz hazırlanmakta olduğunu ayrıca filmde Bülent Ersoy ve Oya Aydoğan’ın da oynadığını söyledi. Şuan Türkiye’de özel bir Üniversite’de Bilgisayar Mühendisliği eğitimi almakta olduğunu açıkladı.

Sima Şerafettinova kilosu kaç : 55 kilo

Sima Şerafettinova boy kaç : 1.65

Sima Şerafettinova nereli : Azerbaycan’lı.

Sima Şerafettinova Resimleri Kıyafetleri