İşte Benim Stilim All Star Nur Yerlitaş

İşte Benim Stilim All Star yarışmasında modacı kimliğiyle juri koltuğunda oturan ve bilgilerini yarışmacıları stil konusunda eğitmek için kullanan Nur Yerlitaş kimdir? hep birlikte tanıyalım. Bu Tarz Benim Yarışmasıyla isminden daha çok bahsettirmeye başlayan Nur Yerlitaş isim hakkı değişerek Tv 8 kanalında yayınlanan İşte Benim Stilim yarışmasında jurilik yapmaya devam ediyor.

iste-benim-stilim-all-star-nur-yerlitas

iste-benim-stilim-all-star-nur-yerlitas

Programın şüphesiz en ismi geçen ve konuşulan jurisi Nur Yerlitaş gerek modacı kimliği gerek ise yarışmacılara yapmış olduğu eleştirilerden dolayı gündemden düşmüyor. 1980’li yıllarda Paris’te modacılık yaparken Türkiye’ye bir bavul içinde getirdiği birkaç kıyafeti satmaya başlayarak moda hayatında ilk önemli adımı atmıştır. Bu sayede moda anlamında adından söz ettirerek geniş bir çevre edinmeye başlamıştır. Nur Yerlitaş’ın daha önce 2007 yılında sunuculuğunu Şebnem Dönmez’in yaptığı Bak Kim Dans Ediyor programında ve Bu Gün Ne Giysem adlı tarz programında da juri üyeliği yapmıştır, ayrıca Yemekteyiz adlı programa yarışmacı olarak katılmıştır.

Genel olarak modacı kimliği ile Türkiye’nin önemli isimleri arasında yer almayı başarmış dikiş ve kumaştan iyi derece anlamaktadır. Şimdiye kadar bir çok ünlü sanatçıya stilistik yapan Nur Yerlitaş Ajda Pekkan, Tarkan, Bülent Ersoy ve Seda Sayan gibi isimlerle de çalışmıştır. Şu an ise İşte Benim Stilim All Star‘da juri üyeliği yapmaya devam etmektedir.