İşte Benim Stilim All Star Neda Poursaeid

Neda izleyicilerin yakından bildiği üzere 2. sezon yarışmacılarından. İşte Benim Stilim All Star sezonuna ise henüz daha yeni katıldı. Neda’yı bu nedenle bir kez daha yakından tanıyalım. Neda Poursaeid kimdir? İşte Benim Stilim All Star Neda Poursaeid, Neda Poursaeid İşte Benim Stilim All Star, Neda Poursaeid nereli, kaç yaşında, biyografisi gibi tüm sorularınızın cevaplarını yazımızın detaylarında bulabilirsiniz.

Öncelikle NedaPoursaeid‘in eski dönemlerinden bahsetmek gerekirse, yarışmada çok kısa bir süre güzelliğiyle dikkat çektikten sonra stil anlamında pek de başarılı olamadan, daha doğru bir ifadeyle kendini kanıtlama fırsatı bulamadan 2. haftadan yarışmaya veda ettiğini söyleyebiliriz. Güzel yarışmacının all star’da kendini gösterip gösteremeyeceği ise büyük merak konusu.

iste-benim-stilim-all-star-neda-poursaeid

iste-benim-stilim-all-star-neda-poursaeid

İşte Benim Stilim All Star yarışmacılarından Neda’yı yakından tanımak gerekirse ilk etapta İranlı ve 26 yaşında güzel bir yarışmacı olduğunu belirtelim. Eğitim aldığı asıl mesleği mimarlık olmasına rağmen güzel yarışmacı neredeyse tüm spor dallarında faaliyet göstermiş ve göstermektedir. Bu sporların en bilinenleri ve profesyonelce yaptığı sporlar boks ve voleyboldur. Her ne kadar güzel ve seksi yarışmacı mimarlık ve spor alanı ile ilgili olsa da asıl hayallerini dünyaca ünlü bir oyuncu olmak süslemektedir. Bu nedenle en önemli hedefi oyunculuktan elde edeceği başarıyı ileri götürerek bir gün Oscar’ı kazanmaktır. Ayrıca, güzel yarışmacı kendisini fiziksel olarak da Angelina Jolie’ye benzetmektedir.

Neda Poursaeid Sosyal Medya Hesapları

İnstagram: neda.rsd

Neda Poursaeid Resimleri