İşte Benim Stilim All Star Nazlı Kayaaslan Açıklama Yaptı

Production House’un yapımcılığını yaptığı ve TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşan İşte Benim Stilim All Star altıncı haftanın ilk gününde yarışmacılar konusunda yeni gelişmelere sahne oldu. Yarışmaya yeni isimler katılırken, bir diğer sürpriz de Nazlı Kayaaslan diskalifiye mi oldu sorusuna cevabın yarışmacının kendisinden gelmesiydi. Konuk olarak yarışmaya katılan İşte Benim Stilim All Star Nazlı Kayaaslan açıklama yaptı ve olayın aslını aydınlattı.

nazli-kayaaslan-iste-benim-stilim-all-star

nazli-kayaaslan-iste-benim-stilim-all-star

Her zaman olduğu gibi Nazlı çok şık bir kıyafetle İşte Benim Stilim All Star 31. bölüm yayınına katıldı. Yaptığı kombini gözündeki sağlık probleminden dolayı tek gözü kaplayan bir aksesuarla kombinleyen eski yarışmacı juriden sen sağlık problemini bir avantaja çevirebilecek kadar başarılı bir yarışmacısın yorumunu aldı.

İşte Benim Stilim All Star Nazlı Kayaaslan Diskalifiyemi Oldu? Evleniyormu

Sunucu Öykü Serter’in sosyal medyada ve bazı basın platformlarında diskalifiye olduğuna dair haberler çıktı. Bu yorumlara cevap vermek istermisin sorusu üzerine Nazlı ben diskalifiye olmadım. Sadece yarışma ve evlenmek üzere olduğum erkek arkadaşım arasında tercih yapmak zorunda kaldım. Kararımı evlenme yönünde kullandım, hayırlısı olsun şeklinde açıklamada bulundu. Bunun üzerine juri üyeleri ise Nazlı’nın stil konusunda en iyilerden biri olduğunu ve mutlu olmasını hayatta da başarılı olmasını çok istediklerini belirttiler.