İşte Benim Stilim All Star kazananı kim? ödül kimin? sorularının cevapları dün akşam yapılan muhteşem final gecesinde belirlendi. Dün gece TV8 ekranlarında hem çok heyecanlı ve stresli, hem de çok duygusal anlar yaşandı. Finalist İşte Benim Stilim All Star yarışmacıları son kez en güzel kıyafetleriyle podyuma çıktı ve juri değerlendirmelerini dinledi. Ardından hafta boyunca halkın verdiği sms oylaması sonuçlarını açıklamak için canlı yayına geçildi.

iste-benim-stilim-all-star-birincisi-kim-oldu

iste-benim-stilim-all-star-birincisi-kim-oldu

Canlı yayına geçmeden önce bant yayınında yarışmacıların heyecanını dindirmek için konuk İdo Tatlıses’in sevilen şarkılarıyla eğlenceli bir gece yapıldı. Canlı yayında ise heyecan doruktaydı. Kimin birinci olduğu açıklanmadan önce Öykü Serter yarışmacılara ödülünüzü ikinciyle paylaşırmısınız diye sordu. Yarışmacılardan hepsi evet deyince de çek birinciye 100 bin TL, ikinciye 50 bin TL şeklinde hazırlandı.

iste-benim-stilim-all-star-aysenur-balci-kazandi

iste-benim-stilim-all-star-aysenur-balci-kazandi

Sıra noter onaylı zarfı açmaya geldiğinde finalistlerin artık beklemeye hallerinin kalmadığı yüzlerinden okunuyordu. Sonunda zarf açıldı ve Türkiye’nin all star’ı en stil kadın Ayşenur Balcı oldu. 100 bin TL ödülün sahibi olan Ayşenur, ödülden kalan 50 bin TL’yi ise ikinci olan Nihal Candan‘la paylaştı. Yarışmanın ardından çok mutlu olan yarışmacıların açıklamalarını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

İşte Benim Stilim All Star Büyük Ödül Anı