İşte Benim Stilim All Star Güncel Puan Tablosu Birinci Özden

Ekranların ve aslında artık tüm Türkiye’nin sevilen ve kaçırılmadan ilgiyle izlenen yarışma programında bayram eğlencesi ve heyecanı devam ederken, araba için mücadele de sürüyor. İşte Benim Stilim All Star arabayı kim aldı? sorusunun cevabını vermek için çok az bir zaman kaldı. Yarışmacılar bugün, yarınki cuma şıklığında ve gala gecesinde son puanlarını toplayacak ve toplam puanlar büyük ödülü kazananı belirleyecek. 21. bölümde son 3 günün toplam puanlarına göre önde olan isim kim merak ediyorsanız İşte Benim Stilim All Star güncel puan tablosu birinci Özden başlıklı yazımızda detayları bulabilirsiniz.

iste-benim-stilim-all-star-guncel-puan-tablosu-1.-ozden

iste-benim-stilim-all-star-guncel-puan-tablosu-1.-ozden

Bildiğiniz gibi İşte Benim Stilim All Star 21. bölüm 23 eylül izle olarak yayınlanan bölümde yarışmacılar stilleriyle juriden puan almaya devam etmişti. 21. bölümde yarışmacıların aldığı puanlar ve bu puanların puan tablosunda ne gibi değişiklikler yaptığını sizlerle paylaşmadan önce güncel tabloda Özden Cerrahoğlu‘nun açık ara önde olduğunu belirtelim.

İşte Benim Stilim All Star 21. bölüm puanları: Özden Cerrahoğlu 34 puan, Ayşegül Doğan 30 puan, Ezgi Ünal 29 puan, Aycan-Nurcan Şencan 28 puan, Nazlı Kayaaslan 26 puan, Ayşenur Balcı 26 puan, Gülşah Yılmaz 26 puan, Emel Özkızıltaş 24 puan, Didem Akın 24 puan, Nazlı Hamarat 24 puan, Nihal Candan 23 puan, Ezgi Baylar 23 puan,  Çiğdem Çelik 17 puan

iste-benim-stilim-all-star-23-eylul-guncel-puan-tablosu

iste-benim-stilim-all-star-23-eylul-guncel-puan-tablosu

İşte Benim Stilim All Star 21. Bölüm 23 Eylül sonunda güncel puan tablosu: 

Özden Cerrahoğlu 94 puanla birinci, Aycan Nurcan Şencan 86 puanla 2., Nazlı Kayaaslan ve Gülşah Yılmaz 85’er puanla 3., Ayşegül Doğan 82 puanla 4., Ezgi Ünal ve Ayşenur Balcı 81’er puanla 5., Ezgi Baylar 77 puanla 6., Çiğdem Çelik 72 puanla 7., Didem Akın 71 puanla 8., Nazlı Hamarat 69 puanla 9., Emel Özkızıltaş ve Nihal Candan 66’şar puanla 10. oldular.