İşte Benim Stilim All Star Güncel Puan Tablosu Birinci Kim?

Yarışmacıların bir hafta boyunca alacakları toplam puanlarla lüks bir otomobil için yarışacakları bayram haftası dün 19. bölüm ile TV 8 ekranlarında başladı. İşte Benim Stilim All Star eğlenceye ve rekabete doymuyor. Bu heyecanlı rekabette puan tablosunda kim hangi sırada merakla takip ediyoruz. İşte Benim Stilim All Star güncel puan tablosu birinci kim? tüm detaylara yazımızdan ulaşabilirsiniz.

iste-benim-stilim-all-star-19-bolum-21-eylul-guncel-puan-tablosu

iste-benim-stilim-all-star-19-bolum-21-eylul-guncel-puan-tablosu

Dün yarışmacılar stilleriyle bu kez de bir araba kazanabilmek için rekabetli bir yarışın içine girdi. Eğlenceli ve süpriz konukların yer aldığı bayram haftasının ilk günü olan İşte Benim Stilim All Star 19. bölüm‘de ilk puan tablosu ve şimdilik ilk sırada yer alan isim de belirlendi. Sıralamalarda en yüksek puan alarak birinci sırada yer alan yarışmacı Aycan-Nurcan Şencan olurken, en düşük puanı alan isim ise Emel Özkızıltaş oldu. Bu sıralamalar hergün  değişecek ve sonuç olarak toplam puanda en üst sırada yer alan yarışmacı lüks arabanın sahibi olacak. İşte Benim Stilim All Star arabayı kim kazandı sorusunun cevabı için bizimle güncel tabloyu takip etmeye devam edin.

Güncel Puan Tablosu:

1-) Aycan-Nurcan Şencan 34 puan

2-) Nazlı Kayaaslan 31 puan

3-) Çiğdem Çelik 31

4-) Özden Cerrahoğlu 31

5-) Gülşah Yılmaz 30

6-) Ezgi Baylar 28

7-) Ayşenur Balcı 27

😎 Ezgi Ünal 25

9-) Ayşegül  Doğan 24

10-) Nazlı Hamarat 23

11-) Didem Ezgi Akın 23

12-) Nihal Candan 20

13-) Emel Özkızıltaş 18

İşte Benim Stilim All Star 19. Bölüm Aycan-Nurcan Şencan Tabloda İlk Sırada

İşte Benim Stilim All Star 19. Bölüm Aycan-Nurcan Şencan Performansı

Şu anda puan tablosunun en üstünde yer alan ikizler dünkü podyum performanslarıyla jurinin beğenisini kazandı. İkizler podyuma ‘babamızın doğum günü, kutlamaya gidiyoruz’ konseptinde yaptıkları kombinleriyle çıktılar. Juriden toplamda 34 puan ikizlerin puan dağılımı Kemal Doğulu ve İvana Sert’ten 9’ar, Nurella ve Uğurkan Erez’den 8’er puan şeklindeydi. İkizlerin podyum performansları ve aldıkları yorumların detaylarına videodan ulaşabilirsiniz.