Yeni bir eleme gecesi ile bu akşam eğlenmeye hazır olun, İşte Benim Stilim All Star Eleme Gecesi İzle bugün akşam TV8’de başlıyor. Gecenin konsepti maskeli parti olacak ve yarışmacılar kombinlerini yaparak en yüksek puanı alma ve üzgün surat rozeti alan yarışmacılar da elenmeme mücadele verecekler. Gecenin ünlü konuğu ise sevilen şarkıcı Serkan Kaya oluyor, en sevilen şarkılarını sizler için seslendirerek işte benim stilim all star 6 kasım eleme gecesine çoşku katacak.

İste-Benim-Stilim-All-Star-eleme-gecesi

İste-Benim-Stilim-All-Star-eleme-gecesi

Jüri üyeleri Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu, İvana Sert ve Uğurkan Erez her hafta olduğu gibi üzgün surat alarak eleme potasına giren yarışmacılardan birini eleyecekler. Öykü Serter’in sunumu ile Cuma 22:00’da TV8 kanalında başlayacak. Bu büyük geceyi kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz, ayrıca İşte Benim Stilim All Star eleme gecesi 6 kasım canlı izleyebilirsiniz ve yarışma bitiminden sonra İşte Benim Stilim All Star 6 Kasım Eleme Gecesi full hd tek parça izleyebileceksiniz bu sayfadan yayınlayacağız. Sizce bugün yarışmaya kim veda edecek? düşüncelerinizi yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Eleme potasına giren yarışmacılar: Gülşah Yılmaz, Özden Cerrahoğlu, Didem Akın, Sinem Umaş. Bu gece bu isimlerden biri yarışmadan elenecek, bir kişiyi arkadaşları kurtaracak kalan 2 yarışmacıdan jüri üyeleri oylama yaparak kimin gideceğine karar verecekler.

Ezgi Baylar

Sinem Umaş

Özden Cerrahoğlu

Ayşegül Doğan

Nihal Candan

İlbige Uzun

Çiğdem Çelik

Ayşenur Balcı

Emel Özkızıltaş

Aycan Nurcan Şencan

Gülşah Yılmaz

Didem Akın

Eleme gecesinden önceki bölüm olan 59. bölüm izlemek isterseniz linke tıklayınız.

Bu hafta üzgün surat rozeti alarak eleme potasına giren yarışmacılar; Gülşah Yılmaz, Sinem Umaş, Özden Cerrahoğlu ve Didem Akın olmuştur. Haftalar ilerledikçe büyük final yaklaşmakta ve yarışmacıların çok dikkatli olması gerekiyor. Kendi aralarında sürekli tartışmalar ve gergin anlar rekabetin büyük olduğu bu ortamda sürekli yaşanıyor. Dünkü bölüm olan İBS 5 Kasım 58. bölüm izle linkten izleyebilirsiniz, en kötü yani en düşük puanı alan 3 yarışmacı Özden, Sinem ve Didem Akın olmuştu. Jüri üyeleri Didem Ezgi Akın’ı seçerek eleme potasına girmesine karar verdiler. Bakalım İşte Benim Stilim All Star 6 Kasım izle bölümünde eleme potasına kim girdi? üzgün surat rozetini kim aldı? aşağıdaki videomuzdan öğrenebilirsiniz. Ayrıca bu akşam yapılacak olan İşte Benim Stilim All Star 6 Kasım eleme gecesi izlemeyi kaçırmayın sitemizden canlı olarak ve yayından sonra tek parça olarak verilecektir.