İşte Benim Stilim All Star Eleme Gecesi 30 Ekim Ödül Kimin?

Dün TV8 ekranlarında ‘Kanat’ konseptiyle bir kez daha moda rüzgarları estiren İşte Benim Stilim All Star eleme gecesi 30 ekim ödül kimin? belirlendi. Tüm podyum performanslarına jurinin verdiği puanlara göre yapılan değerlendirmeye göre en yüksek puanı alarak 10.000 TL değerinde ödül çekini alan yarışmacı Nihal Candan oldu. Nihal, çok sevinirken verdiği emeklerin karşılığını aldığını düşündü. Nihal geceye mavi tüylü bir kanatı kombinlediği mayo ve uzun tayt çizmelerle katılmıştı. Podyumdaki yürüyüşü de juriden tam puan aldı.

iste-benim-stilim-all-star-30-ekim-odulu-kim-aldi

iste-benim-stilim-all-star-30-ekim-odulu-kim-aldi

İşte Benim Stilim All Star 30 ekim eleme gecesi izle olarak sitemizden de hem canlı hem de tek parça olarak yayınladığımız eleme gecesinde Nihal’in performansıyla ilgili tek eleştiri Çiğdem’den geldi. Sadece çok para vererek yaptığı kombinin emek verilmiş sayılmayacağını dile getiren Çiğdem, Nihal’i sert dille eleştirdi. Diğer yandan, juri üyeleri de kanatların mükemmel görünmesine rağmen Nihal’in çok para verdiğini, daha ucuza da halledebileceğini belirtti. Sonuç olarak yarışmacının kombini tam anlamıyla beğenildi ve toplamda 36 puan aldı.

iste-benim-stilim-all-star-30-ekim-eleme-gecesi-odulu-alan-nihan-candan

iste-benim-stilim-all-star-30-ekim-eleme-gecesi-odulu-alan-nihan-candan

Nihal’in performansıyla ilgili anektotlardan bir tanesi de güzel yarışmacının kardeşiyle sahneye çıkmasıydı. Nihal’in hal ve hareketlerine çok benzetilen kardeşi yarışmaya sen de katılmak istermisin sorusuna kendisinin bu tip şeylerle ilgilenmediğini bu nedenle katılmak istemediğini söyledi.