İşte Benim Stilim All Star Eleme Gecesi 2 Ekim Kim Elendi?

Production House’un yapımcılığını, İvana Sert, Kemal Doğulu ve Nur Yerlitaş gibi Türkiye’nin en ünlü modacılarının juri üyeliğini ve ünlü stilist Uğurkan Erez’in stil hocalığını yaptığı İşte Benim Stilim All Star eleme gecesiyle bir kez daha ekranlarda. Bu gecenin en merak edilen soruları ise İşte Benim Stilim All Star eleme gecesi 2 ekim kim elendi?  ve ödülü kim aldı? Soruların cevaplarını belli olduğu andan itibaren an ve an sitemizden takip ederek öğrenebilirsiniz.

iste-benim-stilim-all-star-2-ekim-kim-elendi-didem-mi-emel-mi

iste-benim-stilim-all-star-2-ekim-kim-elendi-didem-mi-emel-mi

Eğlence ve ödüllerle dolu bir bayram haftasının ardından kaldığı yerden devam eden yarışma 5. haftasında yine üzgün surat rozeti alan yarışmacıların belirlenmesine devam etti. Bu şekilde eleme potası belirlenmiş oldu. Hafta boyunca en düşük puanı alan 5 yarışmacı riskli isimler arasına girdi. Üzgün surat rozeti alan 5 isim Didem Akın, Nihal Candan, Ezgi Ünal, Özden Cerrahoğlu ve Emel Özkızıltaş olurken, bugün gündüz yapılan cuma şıklığında juri üyeleri Ezgi ve Özden’i eleme potasından kurtardı. Ardından eleme gecesinde yarışmacıların kurtardığı isim ise yine Nihal Candan oldu. Böylece eleme anı yaşayacak iki talihsiz yarışmacı Didem ve Emel şeklinde belirlendi. Bakalım iki yarışmacıdan hangisi bu akşam yarışmaya ve hayallerine veda edecek. Bekleyip  görelim.

iste-benim-stilim-all-star-2-ekim-eleme-anı-didem-ve-emelin-en-guzel-kombini

iste-benim-stilim-all-star-2-ekim-eleme-anı-didem-ve-emelin-en-guzel-kombini

İşte Benim Stilim All Star 2 Ekim Eleme Gecesi Kim Elendi?

2 saatlik bir hazırlığın ardından Emel ve Didem en güzel kıyafetleriyle podyuma çıktı. Emel siyah bir kombinle podyuma çıkarken, Didem ise balo kıyafetine benzer bir yaldızlı abiyeyle podyumdaydı. Öncelikle yarışmacıların fikirleri alındıktan sonra juri değerlendirmesine geçildi. Juri değerlendirmesinin detaylarına aşağıdan bakabilirsiniz. Eleme değerlendirmesinin ardından bu hafta yarışmaya ve hayallerine veda eden isim Didem Akın oldu.

İşte Benim Stilim All Star Jurinin Eleme Oyları

Nur Yerlitaş; ‘Didem seni çok seviyorum ancak çok başarısız geldin buraya. Bir haftadır burda olmana rağmen senin adını yazdım’. Didem gitsin dedi.

Kemal Doğulu; ‘Ben marjinal bir karar veriyorum. Didem’e bir şans daha veriyorum’. Emel gitsin dedi.

İvana Sert; ‘Didem’le Emel’i yan yana koyduğumda Emel daha yaşına uygun ve daha modern giyindiği için ben Didem’i söylüyorum’. Didem gitsin dedi.

Uğurkan Erez; ‘Benim için gerçekten çok zor bir karar. Özür dilerim. Didem seni yazdım’. Didem gitsin dedi.

iste-benim-stilim-all-star-2-ekim-elenen-didem-akin

iste-benim-stilim-all-star-2-ekim-elenen-didem-akin

İşte Benim Stilim All Star Eleme Geçmişi

  1. Hafta Elenen; Maria Surina
  2. Hafta Elenen; Gizem Güler
  3. Hafta Elenen; Tuğçe Ergişi
  4. Hafta Elenen; ödül haftası elenen olmadı
  5. Hafta Elenen; Didem Akın