İşte Benim Stilim All Star büyük final gecesi izle 25 Aralık cuma akşamı saat 22.15’de TV8 ekranlarına gelecek ve 2015’in en stil kadını belirlenecek. Son gecede İşte Benim Stilim All Star kim elendi sorusunun cevabı çok büyük önem taşıyor çünkü diğer 7 yarışmacı elendikten sonra geriye kalan isim İşte Benim Stilim All Star’ın birincisi kim olursa, Türkiye’nin All Star’ı ve en stil kadını olacak. Bakalım bu heyecanlı gece hangi yarışmacının sevinciyle sonuçlanacak. Yazı altındaki video alanından full bölümü önce canlı olarak daha sonra da yayının bitmesini takiben tek parça olarak izleyebilir, tüm yorumlarınızı yazı altından bizlere ve fanlara iletebilirsiniz.

iste-benim-stilim-all-star-buyuk-final-izle-25-aralik

iste-benim-stilim-all-star-buyuk-final-izle-25-aralik

Bilindiği gibi İşte Benim Stilim All Star finalistleri bu gece son kez juri karşısına çıkacak ve bu finalistler arasından kimin birinci olacağına halk verdiği sms oylarıyla karar verecek. Oylama sonuçları açıklanınca Ayşenur, Ayşegül, Çiğdem, Gülşah, Nihal ve Özden olmak üzere 6 finalistten birisi yarışmanın ve büyük ödül 150 bin TL’nin de sahibi olacak.

iste-benim-stilim-all-star-kazanani-kim

iste-benim-stilim-all-star-kazanani-kim

Bu geceye eğlenceli şarkılarıyla ve performanslarıyla renk katacak ünlüler ise surpriz olacak. Son kez İşte Benim Stilim All Star izlemek ve büyük finalde kazananı öğrenmek için yayın saatinde bu yazı altından canlı yayın videosuna ulaşarak an ve an izleyebilirsiniz. Bunun dışında yayının ardından ise full tek parça olarak yine bölümü izleyebilirsiniz.

TÜRKİYE’NİN EN TARZ KADINI AYŞENUR BALCI OLDU

Yorum ve görüşlerinizi paylaşmayı unutmayın…

İşte Benim Stilim All Star Büyük Final izle 25 Aralık Youtube