İşte Benim Stilim All Star Ayşenur Balcı kimdir? nerelidir, boyu-kilosu ve fiziksel özellikleri nelerdir, eğitimi, biyografisi ve hakkında tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. Ayrıca yarışmacının sosyal medya hesaplarına da ulaşabilirsiniz. Hep beraber Ayşenur Balcı‘yı yakından tanıyalım.

Yarışmanın birinci sezon yarışmacılarından olan Ayşenur başarılı ve oldukça farklı stiliyle hem juri üyelerinin hem de izleyicinin dikkatini çekmeyi başarmıştı. Bu nedenle marjinal bir tarzı olduğu düşünülen ve bu şekilde ünlenen güzel yarışmacı Nur Yerlitaş tarafından da ‘Donatella’ takma ismi ile anılmaktadır. Ayşenur en çok gotik tarzda ünlense de birçok tarzı yarışma için denemekten çekinmemiştir.

iste-benim-stilim-all-star-aysenur-balci-kimdir

iste-benim-stilim-all-star-aysenur-balci-kimdir

1995 doğumlu olan Ayşenur, meslek olarak dansçılık yapmaktadır. Kendisini oyuncak bebeklere benzetmesini sağlayan sarı saçları ve 1.68 cm boy, 52 kilo olması ona büyük bir şirinlik katmaktadır. Dansçılık dışında modellik ve oyunculuk geçmişi de bulunan güzel yarışmacı 80-60-90 gibi güzel ölçülere sahiptir. İşte Benim Stilim All Star yarışmacıları arasına girdiği günden bu yana stilinden asla taviz vermeyen hatta kendini gittikçe geliştiren Ayşenur’un herkes tarafından beğenilen bir stili bulunmaktadır. Son olarak belirtmek gerekirse, Ayşenur ilk sezonda oldukça başarılı olmuş, final gecesine kadar elenmeden gitmiş, ancak birinciliği Aycan-Nurcan kardeşlere kaptırmıştır. Bu nedenle de güzel yarışmacının en büyük hayali bu kez yarışmayı kazanmaktır.

İşte Benim Stilim All Star Ayşenur Balcı Sosyal Medya Hesapları:

İnstagram hesabı: instagram.com/AYS3NURBALCI

Twitter hesabı: twitter.com/aysbalc

İşte Benim Stilim All Star Ayşenur Balcı Resimleri: