İşte Benim Stilim All Star Ayşegül Doğan Kimdir?

Birinci sezonda stilinden çok sivri dili ve yarışmacılarla olan tartışmalarıyla ünlenen İşte Benim Stilim All Star Ayşegül Doğan kimdir? yakından tanıyalım. Yaşadığı tartışmalarla gündemden düşmeyen Ayşegül Doğan yeni sezonda da sivri dilinden birşey kaybetmemiş şekilde tartışmaların bir numaralı ismi oluyor. Ancak tek farkla bu kez hem dilini hem de stilini bir hayli geliştirmiş güzel yarışmacı. Çünkü genelde stili konusunda artık hata affetmeyen juriden genelde yüksek puanlar alıyor. Öyle ki, bayram haftasında en fazla puanı toplayarak büyük ödül olan arabanın da sahibi oldu ünlü yarışmacı.

iste-benim-stilim-all-star-aysegul-dogan-boy-kilo

iste-benim-stilim-all-star-aysegul-dogan-kimdir-biyografisi

Ayşegül Doğan Kimdir? Biyografisi

Tanınmış ve geniş bir takipçi kitlesi bulunan Ayşegül Doğan 24 yaşında 1992 İstanbul doğumludur. Her ne kadar İstanbul’da doğmuş ve büyümüş olsa da İşte Benim Stilim All Star Ayşegül Doğan nereli? sorusunun cevabı aslen Adanalı şeklinde verilebilmektedir. Ayşegül kendini stil konusunda diğer yarışmacılardan oldukça üstün görmektedir. Bunun nedenlerinden bir tanesi stiline çok güvenmesi, diğeri de onlardan bir adım daha kendini önde görmesini sağlayan bir moda butiğine sahip olmasıdır. İstanbul’da butiği olan güzel yarışmacı işinde ilerlemek ve ilerde iyi bir modacı olmak istemektedir.

Modacı olma ve stilini kanıtlama amacında yarışmaya katılan Ayşegül ilk sezonda 11. haftada juri kararıyla elenerek yarışmadan ayrılmıştı. Yarışmacının stilinden çok o dönemde Nur Bozar ile girdiği tartışmalar ve Özlem Özden ile atışmaları gündemde yer etmişti. All Star’da da yarışmacılarla zaman zaman çok tartışma yaşayan yarışmacı bakalım geliştirdiği ve zaman zaman çok yüksek puanlar aldığı stiliyle Türkiye’nin All Star’ı olabilecek mi merak konusu.

İşte Benim Stilim All Star‘ın güçlü isimlerinden Ayşegül’ün fiziksel özellikleri ise şöyle;

boy: 164 cm,

kilo: 52 kg

burcu: Terazi

göz ve saç rengi: koyu kahve

Kendisini Hülya Avşar’a benzetiyor.

Ayşegül Doğan Resimleri