İşte Benim Stilim All Star Aycan-Nurcan Şencan Kimdir?

2014 yılında İşte Benim Stilim yarışmasının ilk sezonu olarak ekranlara gelen Bu Tarz Benim isimli yarışmada birinci olan Aycan-Nurcan Şencan isimli ikizler İşte Benim Stilim All Star yarışmacılarından biri olarak bu sezon da karşımızda. Yarışmanın ilk sezonunda yarışmacılarla polemiğe girmeden kendi hallerinde sadece kendi stillerini kanıtlamaya çalışan ikizler birinciliği de almıştı. All Star sezonunda da aynı şekilde fazla yorum yapmadan sadece kendi stillerini ortaya koyuyorlar fakat ilk sezondaki kadar iddialı bir tutum sergileyemedikleri halde yine de yarışmanın iddialı isimleri arasında yer alıyorlar. Peki, İşte Benim Stilim All Star Aycan-Nurcan Şencan kimdir? boy, kilo, nereli biyografisini siz değerli okurlarımız için araştırdık. Yarışmacıları yakından tanımak için keyifle okuyabilirsiniz.

iste-benim-stilim-all-star-aycan-nurcan-sencan-kimdir

iste-benim-stilim-all-star-aycan-nurcan-sencan-kimdir

Asıl meslekleri modellik olan ikizler 1987 İsveç doğumlu olup, tasarım ve moda konusuna küçük yaşlarda ailesinin moda tasarımcılığı yapması nedeniyle giriş yapmışlardır. Küçük yaşlarda annelerinin tasarladıkları kıyafetleri giyerek anne ve babalarının defilelerine katılan yarışmacılar daha sonra üniversite yıllarında bu yeteneklerini geliştirmek adına eğitim almıştır. İkizlerden birisi olan Aycan Şencan, Güzel Sanatlar Akademisi’nde Sinema ve Televizyon, diğeri Nurcan Şencan ise Grafik Tasarım eğitimi almıştır. Güzel yarışmacılar üniversite yıllarına kadar İsveç’te yaşayıp eğitim için Los Angeles’a gitmiş, Türkiye’ye taşınmaları ve burada yaşamaya başlamaları ise Aycan’ın 2013 yılında Kainat Güzellik yarışmasında zarafet kraliçesi seçilmesinden sonra olmuştur. Şu anda modellik yapmaya devam eden ikiz yarışmacılar İşte Benim Stilim All Star yarışmacısıdır.

All Star’da da birinciliği hakettiklerini birinciliğin onlara yakıştığını belirten ikizler zaman zaman tarz zaman zaman da kötü bir stil sergileyebiliyor. Bu durum kısmen normal olsa da yarışmacıların ikizleri en çok eleştirdikleri konu ise yarışma sırasında çok sessiz kalmaları ve uyumaları.

İşte Benim Stilim All Star Aycan Nurcan Şencan Stil Galerisi