İşte Benim Stilim All Star 9 kasım izle 61. bölüm şeklinde ekranların en beğenilen yarışma programı yeni bölümüyle ekranlarda. Yeni bölümü bu sayfadan hem canlı hem de tek parça halinde izleyebilirsiniz. Ayrıca 11. haftanın ilk gününde neler yaşandı konusunun haricinde eleme potasına kim girdi sorusunun cevabını da alabilirsiniz.

iste-benim-stilim-all-star-61-Bolum-izle-9-Kasim

iste-benim-stilim-all-star-61-Bolum-izle-9-Kasim

İşte Benim Stilim All Star 6 kasım eleme gecesinin ardından moda ve stil programında 11 yarışmacı mücadeleye devam ediyor. Eleme gecesinde Ezgi Baylar’ın elenmesi ve son haftada yarışmaya katılan İlbige Uzun, Sinem Umaş ile bu sayıya ulaşan İşte Benim Stilim All Star yarışmacıları Türkiye’nin all starı olma yolunda her geçen gün biraz daha ilerliyor. Kurallar giderek zorlaştıkça mücadelenin dozu kaçarak zaman zaman tartışmalar da elbette ki yaşanıyor. Hatta öyle ki, yarışmacılardan bir kısmı stiliyle gündemde olmayı başarırken, bir kısmı da sivri diliyle tanınıyor. Kısacası programda sadece moda rüzgarları estirilmekle kalınmıyor, rekabetin de dibine vuruluyor.

11. haftada yine 11 yarışmacı ve birbirinden değerli juri üyeleriyle hafta içi her gün TV8 ekranlarında yayınlanan İşte Benim Stilim All Star bölümlerini sitemizden izleyebilir, gelişmeleri de yine takip edebilirsiniz.