İşte Benim Stilim All Star 9 Ekim Eleme Gecesi İzle (36. Bölüm)

Yarışmadan ayrılanların, yeni katılanların ve rekabetin son hızda devam ettiği 6. haftanın son gününde bir eleme gecesi daha geldi çattı. Yarışmacılar oldukça heyecanlı. Eleme potasında olan isimler eleme anı yaşamamak ve dolayısıyla elenmemek, diğer yarışmacılar ise 10 bin liralık ödülü almak için oldukça stresli. Yarışmacılarla birlikte bu heyecanı an ve an yaşamak, gelişmeleri takip etmek isteyenler ise bizimle birlikte sitemizde İşte Benim Stilim All Star 9 Ekim eleme gecesi izle (36. bölüm) isimli heyecanlı geceyi takip etmek için sabırsızlanıyor.

Sunuculuğunu Öykü Serter, yapımcılığını Production House, juri üyeliğini Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu ve İvana Sert, son olarak da stil ve kareografi hocalığını Uğurkan Erez’in yaptığı İşte Benim Stilim All Star eleme gecesi izle olarak TV8 ekranlarında 20.45’te yayınlanacak. Bölümü sitemizden izleyebilir, gelişmeleri takip edebilirsiniz. Bu gece yarışmacıların 10 bin liralık ödülü almak için yarışacakların konsept ‘Pop Art’ olurken, bakalım eleme potasındaki hangi yarışmacı elenecek? Diğer yandan, yarışmaya renk katacak konuklar ise Buray ve Betül Demir olacak.

iste-benim-stilim-eleme-gecesi-9-ekim-izle-36-bolum

iste-benim-stilim-eleme-gecesi-9-ekim-izle-36-bolum

Eleme gecesi ilk başladığında yarışmacılar eleme potasında kalan 3 isimden birini kurtardıktan sonra geriye kalan iki isim arasında eleme heyecanı başlayacak. Bu iki isim elenmemek için son en güzel kombinlerini yarışma süresince hazırlarken podyumda da diğer yarışmacılar konsepte göre hazırladıkları kombinleri ile alacakları puanlarla 10 bin liralık ödül için kıyasıya mücadele edecek. Tüm performanslar tamamlanıp ödülü alan belirlenince sıra eleme anına gelecek ve bir kişi 6. haftanın sonunda yarışmaya ve hayallerine veda edecek. Bakalım bu isim yani İşte Benim Stilim All Star 9 ekim elenen kim olacak?

Eleme Gecesinde Riskli Olan 3 İsimden Oluşan Eleme Potası: Melek Balkan, Sara Koçoğlu ve Nazlı Hamarat

Eleme Anı Yaşayan İsimler: Melek Balkan, Nazlı Hamarat.

İşte Benim Stilim All Star 9 Ekim elenen: Melek Balkan.

İşte Benim Stilim All Star 9 Ekim Ödülün Sahibi: Özden Cerrahoğlu.

İşte Benim Stilim All Star 9 Ekim Eleme Gecesi Tek Parça İzle Youtube