İşte Benim Stilim All Star 7. Bölüm izle 7 Eylül Pazartesi

İlk hafta bitti ve ilk eleme gecesini yaparak ilk yarışmacıyla veda eden İşte Benim Stilim All Star 7. bölüm izle olarak bugün TV8’de. Hafta sonu yarışmadan Maria Surina elenmişti ve bugün ise önceki sezon yarışmacılarından Nazlı Hamarat İşte Benim Stilim All Star‘a katıldı. Vefat eden eşi hakkında açıklamalarda yapan Hamarat’la ilgili tüm detaylar İşte Benim Stilim All Star 7 Eylül full izle bölümünde yer alıyor.

iste-Benim-Stilim-All-Star-7.-Bolum-izle-7-Eylul-Pazartesi.jpg

iste-Benim-Stilim-All-Star-7.-Bolum-izle-7-Eylul-Pazartesi.jpg

Bir diğer gelişme ise Nihal Candan üstüne fazla gelinmesini ve burada bu şekilde durduğuma bakmayın aslında yıpranıyorum tarzında açıklamalar yaparak göz yaşlarını tutamadı. İşte Benim Stilim All Star 7. bölüm full izle, İşte Benim Stilim All Star 7. bölüm üzgün surat rozeti kim aldı?, İşte Benim Stilim All Star 7. bölüm youtube izle, İşte Benim Stilim All Star 7. eylül youtube tek parça izle olarak sitemiz istebenimstilimallstar.com’dan izleyebileceksiniz.

jüri üyeleri İvana Sert, Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu başarılı sunucusu Öykü Serter ile yeni sezona bomba gibi giren İşte Benim Stilim All Star hafta içi her gün TV8’de.

İşte Benim Stilim All Star 7. Bölüm izle 7 Eylül Pazartesi Tek Parça Youtube