10. Haftanın sonunda yapılan gala gecesinde eğlenceli bir geceden sonra bir yarışmacı İşte Benim Stilim All Star eleme gecesinde elendi. Gecenin ünlü konuğu Serkan Kaya en sevilen şarkılarını söyleyerek izleyenlere keyifli anlar yaşattı. Nur Yerlitaş şarkılara eşlik ederken Serkan Kaya arabesk şarkıların sevilmesinde sizin payınızın büyük olduğunu söyledi. Sanatçının şarkı sözlerine turkcesarkisozleri.net sitesinden bakabilirsiniz.

iste-benim-stilim-all-star-eleme-gecesi-kim-elendi

iste-benim-stilim-all-star-eleme-gecesi-kim-elendi

Ezgi Ünal ve Ezgi Baylar eleme potasına giren yarışmacılardı, jüri üyeleri Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu, Uğurkan Erez’in karşısında yeni kıyafetlerini giyerek yerlerini aldılar. Geçen haftadan beri yarışmadan gitmek istediğini söyleyen Baylar jüri üyelerinin kafasını toplaması için onu elememişlerdi. Bu hafta  Yerlitaş ve İvana ile kuliste konuşan ve bu hafta elenmek istediğini söyleyen Baylar, bu benim yaşantımla ve duygularımla ilgili verdiğim bir karar buradan gitmek istiyorum dedi. Bunun üzerine daha fazla kalıp üzülmesine razı olmayan jüri üyeleri Ezgi Baylar‘ın elenmesine karar verdi ve yarışmaya veda eden isim oldu.

İşte Benim Stilim All Star 6 Kasım Eleme Gecesi Ezgi Baylar Elenme Anı

İşte Benim Stilim All Star 6 Kasım, İşte Benim Stilim All Star eleme gecesi tek part izle, İşte Benim Stilim All Star 6 Kasımda elenen yarışmacı, İşte Benim Stilim All Star 6 Kasım kim veda etti.