İşte Benim Stilim All Star 5. Bölüm izle 4 Eylül

Haftanın son günü geldi ve yarışmacılar eleme fotosundan kurtulmak için uğraş veriyorlar, İşte Benim Stilim All Star 5. Bölüm izle sizlerle TV8’de. En iyi 15 yarışmacı yeni sezon da boy gösteriyor ve hem hayallerine, büyük ödüle ve en stil kadın olmak için büyük bir rekabet içindeler.

iste-Benim-Stilim-All-Star-5.-Bolum-izle-4-Eylul

iste-Benim-Stilim-All-Star-5.-Bolum-izle-4-Eylul


Tartışmaların ve gergin anların sık sık yaşandığı İşte Benim Stilim All Star bu hafta sonu Cumartesi günü İşte Benim Stilim All Star eleme gecesi izle olarak ilk yarışmacısını eleyecek. Bugün Nur Yerlitaş yarışmacı Maria Surina ile tartışma yaşayacak ve stüdyoyu ağlayarak terk edecek. Daha fazlası ve tüm detaylar için bugün İşte Benim Stilim All Star 5. bölüm full izle videomuzdan takip edebilirsiniz.


İşte Benim Stilim All Star 5. bölüm hd izle, İşte Benim Stilim All Star 5. bölüm full hd izle, İşte Benim Stilim All Star 5. bölüm seyret, İşte Benim Stilim All Star 5. bölüm youtube izle, Bu Stil Benim All Star izle.

İŞTE BENİM STİLİM ALL STAR YARIŞMACILARI

Aycan-Nurcan Şencan, Ayşegül Melisa Doğan, Ayşenur Balcı, Çiğdem Çelik, Emel Özkızıltaş, Ezgi Ünal, Ezgi Baylar, Gizem Güler, Gülşah Yılmaz, Maria Surina, Nazlı Kayaaslan, Nihal Candan, Özden Cerrahoğlu, Tuğçe Ergişi, ve Nazlı Sultan Yayla yeni yarışmacılar.