Bu hafta 4 yarışmacı üzgün surat rozeti aldı bu bölümde 5. alan belli olacak ve eleme potasına kim girdi? belli olacak. En büyük stil yarışması olan ve yayınlandığı her bölüm olay olan İşte Benim Stilim All Star 16 ekim 41. bölüm full izle bugün saat 15:00’da kendi kanalı TV8’de. Önceki 3 sezonun en iyi stil sahibi yarışmacılar arasından özenle seçilerek All Star oluşturulan yarışma tüm hızıyla TV8 kanalında devam ediyor. Dün 2 bölüm yayınlandı haberi olmayan ve kaçıranlar aşağıdaki linklerden tek parça olarak izleyebilirler.

Bugün İşte Benim Stilim All Star 16 ekim izle 41. bölüm bitiminden sonra İşte Benim Stilim All Star 16 ekim eleme gecesi full izle başlayacak. Bu bölümleride canlı olarak ve TV bitiminden sonra sitemizden tek part olarak izleyebileceksiniz takipte olmanızı tavsiye ediyoruz. Yarışmacıların kombinleri, elbise fiyatları vs gibi konularda yorum yaparak düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Sunucu Öykü Serter, jüri üyeleri Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu ve İvana Sert hafa içi her gün en stili belirlemek için uğraş veriyorlar.

Bu hafta yayınlanan bölümler aşağıdaki linklerden hepsini tek parça izleyebilirsiniz:

İşte Benim Stilim All Star 37. Bölüm izle

İşte Benim Stilim All Star 38. Bölüm izle

İşte Benim Stilim All Star 39. Bölüm izle

İşte Benim Stilim All Star 40. Bölüm izle

Dün eleme potasına kim girdi?

İşte Benim Stilim All Star 40. bölüm 15 Ekim de en yüksek puanı alan yarışmacı Ezgi baylar oldu. 15 puan 3 kişi aldı. En düşük puanı alan yarışmacılar ise Nihal Candan, Ezgi Baylar, Çiğdem Çelik oldu. Jüri kararına göre Nur Nihal İvana Ezgi ve Kemal Ezgi yerine geçsin dediler ve üzgün surat rozetini alan yarışmacı Çiğdem Çelik oldu. Yarın yapılacak eleme potası ve eleme gecesinde bakalım kim elenecek.

İşte Benim Stilim All Star 16 Ekim Tek Parça izle 41. Bölüm Youtube

Yayın bitiminden sonra bölümü tek parça full izleyebilirsiniz. Buraya eklenecektir.

İşte Benim Stilim All Star 42. bölüm izle, İşte Benim Stilim All Star 41. Bölüm tek parça izle, İşte Benim Stilim All Star 41. Bölüm hd izle, İşte Benim Stilim All Star 16 ekim full hd izle, İşte Benim Stilim All Star eleme gecesi izle.