Bugün iki bölüm yayınlandı çünkü geçtiğimiz günlerde ulusal yas nedeniyle Pazartesi günü yayına girmeyen program bugün 39 ve 40. bölümler olarak başladı. Hafta içi her gün olduğu gibi saat 15:30’da başladı ve bitiminde sonra maral dizisi yayına girdi. Diziden sonra İşte Benim Stilim All Star 40. bölüm full izle olarak ekrana geldi. Bundan önceki bölüm olan İşte Benim Stilim All Star 39. bölüm 15 ekim izlemek isteyenler bağlantıya tıklayarak izleyebilirler. Ayrıca kaçırdığınız veya tekrar izlemek istediğiniz bölümleri sitemizden İşte Benim Stilim All Star tek parça hd izleyebilirsiniz.

39. bölümde en düşük puanı alan 3 yarışmacıdan ikisi jüri kararıyla Nazlı Hamarat ve Özden Cerrahoğlu eleme potasına giren isimler olmaktan kurtarıldı, Sara Koçoğlu kaykay yapmaya gidiyorum dediği konsepti ve kombinleri jüriler tarafından beğenilmedi ve eleme potasına girerek üzgün surat rozetini almış oldu. Bakalım bu bölümde kim eleme potasına girecek izleyip göreceğiz.

İste_Benim_Stilim_All_Star

İste_Benim_Stilim_All_Star

İşte Benim Stilim All Star, İşte Benim Stilim All Star yeni bölüm izle, İşte Benim Stilim All Star hd izle, İşte Benim Stilim All Star 40. bölüm izle, İşte Benim Stilim All Star 40. bölüm 15 ekim youtube


İşte Benim Stilim All Star 40. Bölüm Tek Parça Youtube izle 15 Ekim Perşembe