İşte Benim Stilim All Star 4 Kasım İzle 57. Bölüm

TV8 ekranlarının fenomen yarışması İşte Benim Stilim All Star 4 kasım izle 57. bölüm olarak ekranlara gelen yeni bölümde yaşananları videodan izleyebilirsiniz. Yarışmadaki gergin ortam gittikçe tırmanıyor. Stillerini zor kurallara karşı juriye kanıtlamak için çabalayan yarışmacıların stresleri birbirlerine de elbette ki yansıyor. Son İşte Benim Stilim All Star bölümlerinde bu durum şiddetli tartışmalar şeklinde kendisini gösteriyor.

iste-benim-stilim-all-star-4-kasim-izle-57-bolum

iste-benim-stilim-all-star-4-kasim-izle-57-bolum

Nitekim herhangi bir yarışmacının performansına diğer bir yarışmacı yorum yaparken araya herkes giriyor ve tartışmaların ardı arkası kesilmiyor. İşte Benim Stilim All Star gündemi oynuyorsun, başkalarının stilini taklit ediyorsun, sponsorun var hatta kişilik özelliklerine hakaret gibi eleştirilerden geçilmiyor. Bu ortamda doğal olarak stilleri değerlendirmek de juri tarafından çok zor oluyor.

Gündemde yer alanlar dışında yarışmacılar zor da olsa stillerini geliştirip her gün daha iyi kombinlerle podyuma çıkıyor. Bu durum da izleyiciyi bir hayli sevindiriyor ve moda konusunda alabileceği bilgileri kaliteli hale getiriyor. Ancak her ne kadar tüm yarışmacılar stil konusunda başarılı olsalar da haftanın her günü iyinin kötüsü bulunarak üzgün surat rozeti takılıyor. Bugün İşte Benim Stilim All Star 4 kasım üzgün surat kim aldı ve aklınıza gelen tüm sorular için yeni bölümü canlı ve tek parça olarak konu altından izleyin.