İşte Benim Stilim All Star 4. Bölüm izle Tek Parça

4. Sezona tüm hızıyla devam eden en çok izlenen yarışma programlarından olan İşte Benim Stilim All Star 4. Bölüm izle bu akşam 20:00’de başlıyor. Yarışmacılar önceki sezonlara göre çok daha zor bir rekabet içinde yarışacaklar. İşte Benim Stilim All Star 4. Bölüm full izle bugün TV8′ de saat 20:00′ da ekrana gelecek. İşte Benim Stilim All Star 4. bölüm mutsuz rozet ( üzgün surat) kim aldı? izleyip görelim.

iste-Benim-Stilim-All-Star-4.-Bolum-izle-Tek-Parca.jpg

iste-Benim-Stilim-All-Star-4.-Bolum-izle-Tek-Parca.jpg

Eski formata göre bazı değişimler yapıldı ve artık puan sistemi uygulanmaya başladı, jüri üyelerinin 10 üzerinden verdiği puanların en yükseğini almaya çalışacaklar. Hafta içi devam eden bölümler de en düşük puanı alan yarışmacıya üzgün surat bir diğer adıyla mutsuz yüz rozeti takılacak ve eleme fotosuna girme tehlikesi yaşayacak. Cumartesi günleri ise eleme gecesi yapılacak ve her hafta 1 yarışmacı veda edecek.

Önceki 3 sezonda en iyi olan yarışmacılar arasından seçilen 15 kız 1. olarak büyük ödüle ve hayallerine kavuşmak için yarışıyorlar. Jüri üyeleri Nur Yerlitaş, İvana Sert ve Kemal Doğulu en stil yarışmacıyı seçmek için önemli kararlar vermeye çalışıyorlar.

İşte Benim Stilim All Star 4. Bölüm 3 Eylül Tek Parça izle
TEK PARÇA İZLE

İşte Benim Stilim All Star hd izle, İşte Benim Stilim All Star 4. bölüm hd izle, İşte Benim Stilim All Star 4. bölüm full hd izle, İşte Benim Stilim All Star 4. bölüm seyret, İşte Benim Stilim All Star 4. bölüm tek parça izle, Bu Stil Benim 4. Bölüm izle videolarını yayın sonunda sitemizden izleyebilirsiniz.