İşte Benim Stilim All Star 33. Bölüm izle 7 Ekim

Oldukça farklılaşan ve rekabetin dorukta yaşandığı yarışma İşte Benim Stilim All Star 33. bölüm izle 7 ekim isimli yayınıyla bugün de sizlerle. Yarışmacılar büyük bir rekabet içinde stilleriyle podyuma çıkıp kendilerini kanıtlıyor. All Star yani en iyi isimlerin yarışması olduğu için de kurallar artık çok katı. Eski sezonlarda juri üyeleri küçük hatalara birkaç kez daha şans verirken, artık yarışmacılara fazla müsama göstermiyor. Bu durum da yarışmacıların çok daha fazla stres olmalarına, birbirleriyle polemik yaşamalarına ve yarışın kızışmasına neden oluyor.

İste-Benim-Stilim-All-Star-33-Bolum-izle-7-Ekim

Yarışmacıların en düşük puanı almamak ve üzgün surat rozeti almamak için büyük mücadeleler verdiği İşte Benim Stilim All Star’da haftanın üçüncü gününde üzgün surat rozeti alan kim olacak? İzleyiciler merakla bekliyor. Tüm soruların cevapları için İşte Benim Stilim All Star 33. bölüm izlemek için sitemizi takip edin.

Haftanın eleme potası: Melek Balkan (31. bölümde üzgün surat rozeti alan), Sara Koçoğlu (32. bölümde üzgün surat rozeti alan) ve Emel Özkızıltaş (33. bölümde üzgün surat rozeti alan) oldu.

Yarışmaya yeni katılmalarına rağmen Sara ve Melek eleme potasına ismini yazdıran ilk isimler oldu. Bu yarışmacılara bu bölümde kimin katılacağı merak konusu olurken, Sara ve Melek ise ikinci rozeti almamak için stillerini güzelce kanıtlamak zorunda.


İşte Benim Stilim All Star 7 Ekim Tek Parça Youtube 33. Bölüm izle