İşte Benim Stilim All Star 30 Ekim Kim Elendi?

Bugün eleme gecesinin oldukça hareketli, eleme anının ise daha da heyecanlı ve rekabet dolu olacağını sizlere önceden söylemiştik. Öyle de oldu. Eleme anına gelindiğinde juri üyeleri kimin eleneceğine bir türlü karar veremedikleri için İşte Benim Stilim All Star 30 ekim kim elendi? sorusunun cevabı 2 turda verildi.

iste-benim-stilim-all-star-30-ekim-eleme-gecesi-kim-elendi

iste-benim-stilim-all-star-30-ekim-eleme-gecesi-kim-elendi

Taa en başından yaşananları anlatmak gerekirse bilindiği gibi eleme potasında Aycan-Nurcan Şencan, Ezgi Baylar ve Zeynep Öztürk kalmıştı. Yarışma başladığında yarışmacıların kararıyla eleme potasından kurtarılan ikizler olunca Ezgi ve Zeynep için de zor bir süreç başladı. Kulise dönen iki yarışmacı kendilerini en iyi hissettikleri stillerini hazırladı ve ödülün sahibi belirlendikten sonra juri karşısına tekrar çıktılar. Juri üyeleri özellikle Ezgi’ye tepkiliydi. Çünkü Ezgi ‘ben eleme üçlüsüne kalırsam, yapacak başka hiçbir şeyim yok elenmek istiyorum’ demişti. Bu söz juri tarafından yarışmacının kendine güveninin çok olduğu şeklinde yorumlandı ve juriyi kızdırdı.

iste-benim-stilim-all-star-30-ekim-elenen-zeynep-ozturk

iste-benim-stilim-all-star-30-ekim-elenen-zeynep-ozturk

Zeynep cephesinde de durum farklı değildi. Zeynep’te ailevi bazı nedenlerden dolayı bende elenmek istiyorum ancak hangimiz kötüysek o elensin dedi. Tüm juri üyeleri Ezgi’yi sert bir şekilde eleştirdi. Nurella ve İvana Sert Ezgi gitsin derken diğer 2 oy Zeynep gitsin şeklinde kullanıldı. Bu eşitlik durumunu bozmak adına İşte Benim Stilim All Star kurallarına göre ortak bir karar verilmesi gerektiği Öykü tarafından söylenince, juri oy birliğiyle Zeynep Öztürk gitsin dedi ve Zeynep yarışmaya veda etti.