İşte Benim Stilim All Star 30 ekim izle 53. bölüm şeklinde ekranlara gelen yarışmanın yeni bölümü stil dolu bir cuma şıklığına daha imza atıyor. Hafta içinde kendi belirledikleri farklı stillere göre, eleme gecesinde de belirlenen özel konseptlere göre yarışan yarışmacılar cuma şıklığında daha abiye ve davete özel kıyafetleriyle podyumdaki yerlerini alıp seyirciye moda şöleni yaşatıyorlar. İzleyici modanın nabzını İşte Benim Stilim All Star‘da tutarken, yarışmacılar da Türkiye’nin all starı olma yönünde büyük bir mücadele veriyor.

iste-benim-stilim-all-star-30-ekim-53-bolum-izle

iste-benim-stilim-all-star-30-ekim-53-bolum-izle

Modanın dışında büyük bir mücadele içinde olan yarışmacılar arasında da zaman zaman tartışmalar yaşanıyor. Kolay değil yarışmanın sonunda alacakları ödül ve ünvan büyük. Hatta bazen juri üyeleri de bu tartışmaların tarafı olabiliyor. İzleyici moda, stil, yaşanan olaylar ve yarışmacıların karakterlerini değerlendirerek kanıya varıyor. Bunu yaparken de oldukça eğlenceli anlar yaşıyor. Ayşegül kavgaları dur durak bilmediğinden izleyici tarafından en çok merak edilen konuların başında da bu konu yer almaktadır.


9. Hafta Son Eleme Potası: Zeynep Öztürk (26 ekim), Ezgi Baylar (27 ekim), Aycan-Nurcan Şencan (28 ekim), Çiğdem Çelik (29 ekim) ve Ayşenur Balcı (30 ekim)

Eleme Gecesine Riskli Gidecek Eleme Potasındaki 3 isim: Ezgi Baylar, Zeynep Öztürk ve Aycan-Nurcan Şencan