İşte Benim Stilim All Star 30 Ekim Eleme Gecesinde Yaşananlar

Dokuzuncu haftanın sonunda yapılan İşte Benim Stilim All Star 30 ekim eleme gecesinde yaşananlar elenenin ve ödülü alanın belirlenmesiyle sınırlı kalmadı. Gece boyunca daha pek çok gelişme yaşandı. İşte Benim Stilim All Star 30 ekim eleme gecesinde yaşananları merak edenler için tüm gelişmeleri yazımızda topladık. Keyifli okumalar.

iste-benim-stilim-all-star-30-ekim-eleme-gecesinde-yasananlar

iste-benim-stilim-all-star-30-ekim-eleme-gecesinde-yasananlar

İvana Sert’e Doğum Günü Süprizi

Yarışmanın başlamasının ardından performansların arasında sunucu Öykü Serter sanki bir başka yarışmacı podyuma geliyormuş gibi sunumunu gerçekleştirdikten sonra podyumun kapısı açıldı. Yalnız, içeri giren bir yarışmacı değil, elinde doğum günü pastasıyla İvana Sert’in oğlu Ateş girdi. İvana’nın doğum günü olması nedeniyle ekip güzel juri üyesine sürpriz doğum günü hazırlamıştı. Ateş annesinin doğum gününü kutlamasının ardından yanında yarışmacılar için de yorum yaptı. Çiğdem için yorum yapan Ateş yarışmacının çok güzel olduğunu ve sadece boynundaki gerdanlığın yakışmadığını da sözlerine ekledi.

Ayşegül Kanadı Ters Taktı, Nihal Podyuma Kardeşiyle Çıktı, Çiğdem Nihal’in Kanadını Taktı

Eleme gecesi yarışmacıların performanslarında da renkli görüntüler ortaya çıktı. Komik bir olay Ayşegül Doğan‘nın performansı sırasında ortaya çıktı.  Beyaz bir kanat ile podyuma çıkan Ayşegül’e yorum yapan Ezgi Ünal sence de o kanatlar ters değil mi dediğinde tüm stüdyo gülme krizine girdi. Ayşegül ise ters taktığını kabul etmeyerek hayır bu böyle şeklinde cevap verdi. Juri üyeleri de kanatta bir acayipliğin olduğunu sözlerine eklemeden edemedi. Renkli anların yaşandığı bir diğer podyum performansı da Nihal Candan‘a aitti. Nihal şovunu kardeşiyle yaptı ve herkese kardeşini tanıttı. Performansın ardından yorumlar sırasında Çiğdem Çelik kanadı Nihal’den daha iyi taşıyacağını iddia edince juri Çiğdem’e al ve podyum senin dedi. Yapılan değerlendirmede juri Nihal’in daha iyi taşıdığı kanısında ısrar etti.

Ziynet Sali Muhteşem Şarkılarıyla Müzik Şöleni Yaşattı

Ünlü şarkıcı Ziynet Sali sevilen şarkılarını İşte Benim Stilim All Star izleyenleri ve yarışmacıları için seslendirdi. Büyük ilgi toplayan ve herkesin kendisine eşlik ettiği şarkıcı en beğenilen ‘Mevsimsizim’, ‘Bugün Adım Leyla’, ‘Herşey Güzel Olacak’, ‘Dağınık Yatak’ isimli şarkılarını söyledi ve juri üyeleri de onlara eşlik etti.