İşte Benim Stilim All Star 30 Ekim eleme gecesi izle 54. bölüm ile yarışmada bir hafta daha sonlanıyor ve bir kişi daha yarışmaya veda ediyor. Hem yarışmacılar hem de izleyiciler için heyecan dorukta. Herkesin kafasında İşte Benim Stilim All Star 30 ekim elenen kim? ve İşte Benim Stilim All Star 30 ekim eleme gecesi ödülü alan kim? olmak üzere iki soru işareti bulunuyor. Hepimiz bu gece bu sorunun cevabını alacağız. Bizi takip etmeye devam edin.

iste-benim-stilim-all-star-30-ekim-eleme-gecesi-izle-54-bolum

iste-benim-stilim-all-star-30-ekim-eleme-gecesi-izle-54-bolum

Bu gece TV8 ekranlarına 21.00’da gelecek olan İşte Benim Stilim All Star eleme gecesi ilk olarak her zamanki gibi eleme potasında kalan 3 isimden birinin yarışmacıların oylamasıyla kurtarılmasıyla başlayacak. Ardından 2 isim eleme anına hazırlanmak için kulisteki 2 saatlik hazırlıklarını başlarken, kurtarılan isim ise diğer yarışmacıların arasına katılarak haftanın ödülü için yarışacak. Bu haftanın konsepti olan ‘Kanat’ temasına göre hazırladıkları kostümleri ile podyuma çıkan yarışmacılar juriden puanları toplayacak. Gecenin sonunda en yüksek puanı alan yarışmacı 10 bin TL değerindeki çeki aldıktan sonra sıra eleme anına gelecek ve jurinin yaptığı son değerlendirmeye göre elenen isme karar verilecek.

Bu akşam eleme gecesi çok heyecanlı bir şekilde ilerleyecek çünkü hastanın eleme potası ilk kez güçlü ve stil sahibi başarılı yarışmacılardan oluştu. Kimin eleneceği hiç bellirli değil ve elenen kim olursa olsun büyük sürpriz olacak. Bakalım elenen kim olacak merakını eğlenceye kanalize edecek isim ise gecenin konuğu Ziynet Sali olacak. Ziynet Sali’nin muhteşem şarkılarıyla hem izleyici, hem yarışmacılar hem de juri üyeleri harika anlar yaşayacak.

Eleme Anı Yaşayacan 2 Kişi: – Baylar ve Öztürk.

İşte Benim Stilim All Star 30 Ekim Elenen: – Zeynep Öztürk yarışmadan elendi.

İşte Benim Stilim All Star 30 Ekim Ödülü Alan:- Nihal Candan 10.000 TL ödülün sahibi oldu.

İşte Benim Stilim All Star 30 Ekim Eleme Gecesi Tek Parça izle