İşte Benim Stilim All Star 30 Ağustos izle

Beklenen büyük an geldi ve İşte Benim Stilim All Star 30 Ağustos Pazar günü seyirci karşısına çıkacağı haberini verdi. Bir süredir 4. sezona ne zaman başlayacağı beklenen ekranların en stil yarışma programı İşte Benim Stilim yenilenen konsepti ve farklı büyük ödüller ile kaldığı yerden devam ediyor.

iste-benim-stilim-all-star-30-agustos

iste-benim-stilim-all-star-30-agustos

Hafta içi her gün TV8’de yayınlanmaya devam edecek olan yarışma ilk bölümü ile 30 Ağustos Pazar günü saat 20:00’de açılışı yapacak. Yarışmaya katılacak isimler şuan sır gibi saklanırken İşte Benim Stilim All Star 30 Ağustos‘ta belli olacak. Yeni konseptler, ünlü konuk sanatçılar eşliğinde gala gecelerine tanık olacağız. Diğer sezonlardan farklı olarak değiştirilen formatta yarışmacılar podyumda boy gösterip jüri karşısına geçerek üzgün surat rozeti almamaya çalışacaklar, bunun için de yüksek puanlar almak yani en düşük puanları almamaları gerekiyor.

Şimdiye kadar en çok ses getiren seyircinin ilgisini çekmeyi başaran stil yarışması İşte Benim Stilim 1. bölüm izle olarak İşte Benim Stilim All Star”  TV8’de başlıyor.


İşte Benim Stilim 30 Ağustos Full izle

PART 1

PART 2

PART 3

PART 4

PART 5

PART 6

PART 7