İşte Benim Stilim All Star 3 kasım izle 56. bölüm tarihli yayınla 11. haftanın ikinci gününde mücadele devam ediyor. Yarışmacılar bir yandan stilleriyle kendilerini kanıtlamaya çalışırken bir yandan da kişiliklerini de ispatlamaktan kendilerini alamıyor.

Stillerini kanıtlayamayıp juriden en düşük puanı alan yarışmacı ise İşte Benim Stilim All Star 3 kasım eleme potasına kim girdi? sorusunun cevabı haline geliyor. İşte Benim Stilim All Star yarışmacıları için artık yaşanan çekişmeler anlamında da yeni bir süreç başladı. Çünkü yarışmaya Sinem ve İlbige katıldı. Ayrıca Ezgi Baylar’ın juri ile çekişmesi devam edecek mi bu konu da ayrı bir soru işareti yaratıyor.

iste-benim-stilim-all-star-3-kasim-56-bolum-izle

iste-benim-stilim-all-star-3-kasim-56-bolum-izle

11. haftanın değişen dinamiklerinde dengeler ne hale gelecek? kıyasıya mücadelede kimin stili ön plana çıkacak ve kim düşük puan alacak? juri eleme gecesine giden yolda kimleri eleme potasından kurtaracak ve haftanın sonunda yine jurinin kararıyla kim elemeye kadar gidecek. Merak ediyorsanız gelişmeleri an ve an takip etmek için sitemize hem canlı hem de tek parça olarak eklenen İşte Benim Stilim All Star bölümlerini izleyebilirsiniz. Hafta içi her gün yayınlanan yarışmayı bizimle takip etmek bir ayrıcalıktır.