İşte Benim Stilim All Star 29 Eylül izle 26. Bölüm

TV8 kanalının sevilen ve büyük izleyici kitlesine sahip yarışması İşte Benim Stilim All Star 26. bölüm full izle 29 Eylül saat 15:30′ da ekrana geliyor.

İste-Benim-Stilim-All-Star-26.-bolum-full-izle-29-Eylul

İste-Benim-Stilim-All-Star-26.-bolum-full-izle-29-Eylul

Yeni haftaya giren yarışmada yer alan 12 yarışmacı hafta sonları gerçekleştirilen İşte Benim Stilim All Star eleme gecesi gününe kadar en iyi stillerini ortaya koyarak üzgün surat rozeti alan yarışmacı olmamak için çaba gösterecekler. Rekabet büyük olunca gergin anların yaşanması da eksik olmuyor, bayram çoşkusu yaşanan hafta da İşte Benim Stilim All Star arabayı kazanan kim? merak edenler için Ayşegül Doğan almıştır, ve gecede elenen yarışmacı olmamıştır. Bu hafta sonu eleme gecesi yapılacak ve 1 yarışmacı elenecek. Kimin gideceğini şimdiden merak ediyoruz, tüm gelişmeleri sitemiz istebenimstilimallstar.com’ dan takip edebilir yeni haberlerden ve İşte Benim Stilim All Star yeni bölüm izle konularından haberdar olabilirsiniz.

İşte Benim Stilim All Star 29 Eylül Tek Parça izle 26. Bölüm Youtube


İşte Benim Stilim All Star son bölüm izle, Bu Stil Benim Benim All Star 29 eylül izle, İşte Benim Stilim All Star 29 eylül izle, İşte Benim Stilim All Star 29 eylül tek parça izle, İşte Benim Stilim All Star 26. bölüm full hd izle.