İşte Benim Stilim All Star 29. Bölüm izle 2 Ekim

TV 8 ekranlarında modanın kalbi haline gelmiş olan yarışma programı İşte Benim Stilim All Star 29. bölüm izle 2 ekim olarak heyecana devam etmektedir. Bugün haftanın üzgün surat alan beş yarışmacısı tam liste olarak belirleniyor. Ayrıca cuma şıklığında yarışmacılar son üzgün surat alan yarışmacı olarak eleme potasına girmemek için yarışıyor.

iste-benim-stilim-all-star-29-bolum-izle-3-ekim

iste-benim-stilim-all-star-29-bolum-izle-3-ekim

Ezgi Ünal, Didem Akın, Nihal Candan ve Özden Cerrahoğlu‘nun ardından eleme potasındaki 5. isim kim olacak? Üzgün surat rozetli yarışmacılardan hangi 3 isim eleme gecesine riskli grup içinde girecek? Bu soruların hepsi bugünkü bölümde cevap bulacak. Cuma şıklığında kim kaç puan alacak, en yüksek ve en düşük puanlı yarışmacılar hangi konsept ve kombinleriyle kaçar puan alacak merak ediyorsanız beşinci haftanın son bölümünü sitemizden hem canlı hem de tek parça olarak izleyebilirsiniz.

Yarışmanın ilk sezonundan itibaren toplam 3 sezonun en iyi yarışmacılarının yarıştığı İşte Benim Stilim All Star birbirinden stil 14 yarışmacıyla yeni formatında ekranlarda yerini almıştı. Yapılan İşte Benim Stilim All Star eleme gecesi bölümlerinde 3 yarışmacı yarışmaya veda edince 5. hafta kalan 12 yarışmacıyla devam ediyordu. Ardından bu hafta Nazlı Kayaaslan haftanın yarısında yarışmadan kendi isteğiyle ayrılma kararı aldı. Bu olayın sonucunda yarışma 11 yarışmacıyla devam ediyor. Bu akşam yapılacak eleme gecesinde kimin eleneceği ise büyük merak konusu.

İşte Benim Stilim All Star 29. Bölüm Canlı İzle

İşte Benim Stilim All Star 29. Bölüm İzle