Moda denince ilk akla gelen yarışma programı İşte Benim Stilim All Star bayanlara Stil konusunda öncü olmaya devam etmekte. Yarışmacı bayanların her gün podyuma çıkarak kendi bütçeleri ile yapmış oldukları kıyafet alışverini kombinleyerek podyum da boy gösteriyorlar. Türkiye’nin en önde gelen moda ve tasarımcıları Nur Yerlitaş, İvana Sert ve Kemal Doğulu bu program da jüri üyeliği yaparak herkesin bu konuda bilgi sahibi olmasına olanak sağlıyorlar.

Bildiğiniz üzere şimdiye kadar 3 sezon İşte Benim Stilim yarışması yapıldı ve bu sezon format değişikliği yapılarak ismi de İşte Benim Stilim All Star olarak yayına hayatına devam ediyor. Yarışmacılara 10 üzerinden puanlama yapılarak hafta içi en az puan alana üzgün ( mutsuz ) surat rozeti takılıyor ve eleme potasına girecek yarışmacı belirleniyor. Bu hafta 49. bölümde Zeynep Öztürk, 50. bölümde ise Ezgi Baylar eleme potasına giren yarışmacılar oldular. Bakalım bugün İşte Benim Stilim All Star 28 ekim 51. bölüm eleme potasına kim girdi?

İşte Benim Stilim All Star, İşte Benim Stilim All Star son bölüm izle, İBS All Star full izle, İşte Benim Stilim All Star 51. bölüm izle, İşte Benim Stilim All Star 28. bölüm full hd izle.