İşte Benim Stilim All Star 27 kasım kim elendi? sorusunun cevabı bugün eleme gecesinde 13. kez verilecek ve belki de birden fazla yarışmacı programa veda edecek. Bakalım ‘Siyah-Beyaz‘ konseptine göre yarışmacıların ödül için yarışacağı gecede kuliste son hazırlıklarını yaptıktan sonra son kez podyuma çıkan yarışmacılar arasından elenenler kim olacak. Bunun için sitemizden tek parça olarak İşte Benim Stilim All Star 27 kasım eleme gecesi izleyebilirsiniz.

iste-benim-stilim-all-star-27-kasim-kim-elendi

iste-benim-stilim-all-star-27-kasim-kim-elendi

Bu hafta boyunca günün en kötüsü olarak üzgün surat alan yarışmacıları Neda Poursaeid, Sima Şerafettinova, Gülşah Yılmaz, Ayşenur Balcı ve Gülay Hançer oldu. Ardından iki tur olarak juri üyelerine kimi kurtarmak istersiniz sorusu yöneltildi. Juri ilk turda Gülşah’ı kurtarırken, ikinci kurtarma oyunu ise Ayşenur’dan yana kullandılar. 2 yarışmacının kurtarılmasının ardından eleme gecesinde risk altında olan eleme potası Gülay, Neda ve Sima şeklinde belirlenmiş oldu.

Sonuç olarak eleme potası konusunda yine yeni gelenlerin ilk haftalardan elemeye kalması geleneği bozulmadı. Şimdi merak edilen soru eleme için nasıl bir format uygulanacağı ve bunun sonucunda kaç kişinin eleneceği. Elenen isim veya isimler belirlenir belirlenmez bu konu altından sizlere açıklanacaktır. Kim elendi sorusunun cevabı için konuyu takip ederken bir yandan İşte Benim Stilim All Star eleme gecesini yine sitemizden izleyebilir ve konu altından kimin eleneceğini düşündüğünüzü yazının yorum kısmından fanlarla paylaşabilirsiniz.

İşte Benim Stilim All Star 27 Kasım Eleme Anı-Youtube