İşte Benim Stilim All Star 27 kasım izle 77. bölüm olarak yayınlanacak olan yeni bölümüyle sitemize yayınlanır yayınlanmaz eklenecektir. Güzel bir son olan büyük finale hızla yaklaşılan şu günlerde İşte Benim Stilim All Star yarışmacılarının stillerini kanıtlayabilmeleri için son şanslarını değerlendiriyorlar. Yarışma öyle stresli bir hal aldı ki, yarışmacılar ya stillerini gösterip büyük finale gidecek ya da birer ikişer elenerek hayallerine veda edecek. Bu oldukça zorlu yarışta yaşanacak rekabet, tartışma ve sürtüşmeler de elbette ki, normal hale gelebiliyor.

iste-benim-stilim-all-star-27-kasim-77-bolum-izle

iste-benim-stilim-all-star-27-kasim-77-bolum-izle

Tabii büyük finalden önce yarışmacıların düşünmesi gereken bir haftalık eleme potası ve elenmeme mücadelesi var. İlk etapta yarışmacılar eleme potasına girmemeye ya da kurtulmaya çalışarak elenmeden kaçınıp büyük finale hak kazanacak. Bunun için artık tüm İşte Benim Stilim All Star eleme gecesi bölümleri çok önemli hale geldi.

13. haftada yarışmacılar arasındaki tansiyon gün geçtikçe arttı ve oldukça sürtüşmeli bir hafta geride kalmak üzere. Bugün cuma şıklığı önemli bir gün. Performanslara göre son eleme potasına giren ismin belirlenmesinin dışında, jurinin kurtardığı iki ismin dışında eleme potası 3lüsü de belirlenecek. Böylece eleme gecesinde risk altında olan yarışmacılar belirlenmiş olacak.

13. haftanın son günü olan cuma şıklığında en düşük puanı alan yarışmacılar Gülay, Neda ve Ayşegül oldu. Juri üyelerinin son değerlendirilmesinin ardından üzgün suratı alan yarışmacı Gülay Hançer oldu.

İşte Benim Stilim All Star 77. Bölüm İzle Tek Parça