İşte Benim Stilim All Star 27 kasım eleme gecesi izle şeklinde 13. eleme anıyla yarışma saat 22.15’te ekranlara gelecek ve elenen isim belirlenecek. Sona gelinen yarışmada artık kimin eleneceği büyük önem taşıyor. Çünkü artık yarışmaya yeni yarışmacı katılmayacağı gibi var olan yarışmacılar da birer ikişer hızla elenecek. Bu hızlı sona varıştan gemisini kurtaracak olan başarılı İşte Benim Stilim All Star yarışmacıları ise doğrudan büyük finale gidecek. Bakalım bugün elenen ya da elenenler kimler olacak.

iste-benim-stilim-all-star-27-kasim-eleme-gecesi-izle-78-bolum

iste-benim-stilim-all-star-27-kasim-eleme-gecesi-izle-78-bolum

Eleme gecesinin bu akşam her zamanki gibi eleme anı yaşayacak iki yarışmacının belirlenmesiyle başlayacağı düşünüyor. Ancak, şu konuda bir bilinmeyen var. Çünkü bugünkü cuma şıklığında bu gece birden fazla yarışmacının da elenebileceği söylendi. Buna göre o yarışmacıların seçilebilmesi için nasıl bir yol ve kural izleneceği açıklanmadı. Bunun sanırım ancak eleme anında ya da eleme gecesinin başında öğrenebileceğiz. Nasıl bir farklılık yaşanacağı merak edilirken, ödül sisteminde bir farklılık yapılmayacağını düşünüyoruz.

Yarışmacılar İşte Benim Stilim All Star eleme gecesinde haftanın konsepti olann ‘Siyah-Beyaz‘ kıyafetleriyle yine tek tek podyuma çıkarak juriden hak ettikleri puanları toplayacak. Gecenin sonunda en yüksek puanı alan yarışmacılar arasından en iyisi ödülün sahibi olacak. Bu gece stil anlamında oldukça zorlu ve farklı geçecek yarışmada güzel bir müzik şöleni de bizleri bekliyor. Eleme gecesinde şarkılarıyla Elif Kaya, Nil Karataş ve Melis Kar gibi ünlü isimler eşlik edecek ve harika bir eğlence yaşanacak. Bu gece kim ya da kimler elenir? izleyicinin yorumlarını yazı altından bekliyoruz.

CANLI YAYINDAN SONRA FULL TEK PARÇA OLARAK EKLENECEKTİR

İşte Benim Stilim All Star 27 Kasım Eleme Gecesi İzle Tek Part