İşte Benim Stilim All Star 27 Ekim İzle 50. Bölüm

Yayın hayatına 2014 yılında ilk Bu Tarz Benim isminde başlayan ardından isim değişikliğine gidere İşte Benim Stilim olarak devam eden yarışma 4 sezondur modanın kalbinin attığı yarışma olarak ekranlardaki yerini korumaya devam ediyor. Ancak bir farkla. Bu sezon Türkiye’nin en iyileri İşte Benim Stilim All Star formatında daha katı kurallara meydan okuyor. Hal böyle olunca da rekabet ve mücadele tadından yenmez bir hal alıyor.

iste-benim-stilim-all-star-27-ekim-50-bolum-izle

iste-benim-stilim-all-star-27-ekim-50-bolum-izle

Başlayalı 8 haftayı geride bırakan yarışma 9. haftanın ikinci gününde yine nefesleri kesiyor ve İşte Benim Stilim All Star 27 ekim izle 50. bölüm şeklinde ekranlara geliyor. Yarışmacıların verdiği puan mücadelesinin sonucunda en düşük puanı alan yarışmacı adını eleme potasına yazdırıyor.

Sadece yarışmacıları izlemek değil, aynı zamanda kendi stilinize de yön vermek niyetindeyseniz değerli juri üyelerinin yorumlarını kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Bakalım eleme potasının rayı ne yönde değişecek, bu stresli rekabette dengeler ne yönde değişecek. Merak ediyorsanız bizi takip etmeye devam edin. Bölümü sizler için ekleyeceğimiz kaliteli videodan tek parça izlemeyi de unutmayın.