İşte Benim Stilim All Star 27. Bölüm Tek Parça izle 30 Eylül

Yeni sezonunda tüm hızıyla ilerlemeye devam eden İşte Benim Stilim All Star 27. bölüm full izle 30 eylül günü TV8′ de 15:30′ da izleyici karşısında. Dün sitemizden yayınladığımız İşte Benim Stilim All Star 29 eylül full izle bölümünde neler yaşandı kaçırmak isteyen bağlantıya tıklayarak ulaşabilirler. Önceki bölümde yaşanan önemli gelişmelerden biri, Özden Cerrahoğlu ağlayarak stüdyoyu terk ederek kulise gitmişti ve sırası geldiğinde podyuma tekrar çıkmıştı. Her gün olduğu gibi en düşük puanı alanlardan seçilen birine takılan üzgün surat rozetini 26. bölüm de Nihal Candan aldı ve eleme fotosuna girmiş oldu.

İste-Benim-Stilim-All-Star-30-Eylul-Tek_parca-izle-27-Bolum

İste-Benim-Stilim-All-Star-30-Eylul-Tek_parca-izle-27-Bolum

Bugün İşte Benim Stilim All Star 30 eylül tek parça izle bölümünde neler yaşanacak ve gün sonunda İşte Benim Stilim All Star 30 eylül üzgün surat rozeti kim aldı? cevabını videomuzu izleyerek alabilirsiniz. TV8′ de yayın bitiminden sonra istebenimstilimallstar.com’ da tekrarını tek parça olarak izleyebilirsiniz.

İşte Benim Stilim All Star 30 Eylül 27. Bölüm Youtube hd izle

İşte Benim Stilim All Star TV8 canlı izle, İşte Benim Stilim All Star son bölüm full izle, İşte Benim Stilim All Star full hd izle.