İşte Benim Stilim All Star 26 Eylül Gala Gecesi İzle

Eğlence ve bol rekabetle üstelik de stille dolu bir haftanın sonunda o beklenen gün yani eleme gecesi geldi çattı. Yalnız bir farkla… Bu gala gecesinde eleme potasında yarışmacı yok, üstelik eleme de olmayacak. Bayram haftasında eğlence dolu günlerde alınan puanlar bu gece alınan puanlarla toplanacak ve puan tablosunda birinci olan isim ise arabayı alacak. Bu gece İşte Benim Stilim All Star arabayı kim aldı? birkaç saat sonra belirlenecek.

İşte Benim Stilim All Star arabayı Ayşegül Doğan aldı. Arabayı kim aldı sorusunun cevabının açıklanmasıyla birlikte Ayşegül büyük bir sevinç yaşadı.

iste-benim-stilim-all-star-24-bolum-gala-gecesi-izle-26-eylul

iste-benim-stilim-all-star-24-bolum-gala-gecesi-izle-26-eylul

Araba için son saatler, yarışmacıların ise puanlarını yükseltmek için son şansları. Şu anda puan listesinde birinciliğini koruyan isim Özden Cerrahoğlu. Ancak bu gece gösterilen performanslarda alınan puanların listelere eklenmesiyle dengeler ve arabayı alacak isim tamamen değişebilir. TV 8’de 20.00’da başlayan gala gecesinde yarışmacılar ‘Sahne Senin’ konseptinde sanatçıları canlandırmaya devam ediyor. Bakalım alınan puanlar dengeleri ne yönde değiştirecek.

Büyük ödülün son model sıfır bir araba olduğu geceye güçlü isimler de şarkılarıyla renk katıyor. İşte Benim Stilim All Star‘ın eleme gecesi konukları Mine Koşan, Ümit Besen, Gülşen ve Nejat Alp. Muhteşem şarkılarla güzel bir bayram günü geçirmek ve rekabette gelinen son durumu an ve an takip etmek isteyenler sitemizden gala gecesini canlı ve tek parça olarak izleyebilirler.

İşte Benim Stilim All Star 26 Eylül Gala Gecesi İzle

İşte Benim Stilim All Star 26 Eylül Eleme Gecesi Tanıtımı