İşte Benim Stilim All Star 26 Eylül Arabayı Kim Aldı?

Ekranların ve Türkiye’nin en sevilen, ayrıca en çok izlenen stil ve moda programı İşte Benim Stilim All Star dördüncü haftasında bayram haftası olması nedeniyle eğlence dolu yeni formatta farklı bir hafta yaşanacağının sinyallerini verdi. Eleme olmayacağı, herkesin hafta boyunca toplayacağı puanlarla puan tablosunda ilk sırada yer alanın son model sıfır lüks bir araba sahibi olacağı duyurulduğunda yarışmacılar ve izleyici çok heyecanlandı ve bir hafta boyunca İşte Benim Stilim All Star arabayı kim aldı? sorusunun cevabı arandı.

iste-benim-stilim-all-star-arabayi-kim-aldi

iste-benim-stilim-all-star-arabayi-kim-aldi

Gala gecesi gelip çattığında sıralamalar aşağı yukarı belirlenmişti. 163 puanla Özden birinci sırada yer alırken onu 153 puanla Ayşegül Doğan ikinci sıradan takip ediyordu.Gala gecesinde tüm performanslar sergilendikten sonra alınan puanlarla birlikte sıralamada da değişiklik oldu. Ayşegül Özden’i 1 puan farkla geçerek 186 puanla yarışmayı tamamlayarak birinci oldu ve arabanın da sahibi oldu.

Ödülü kazananın açıklanmasının ardından Ayşegül çok duygulanarak duygu yoğunluğu içinde açıklamada bulundu, Özden’i tebrik etti ve onun arabası var şarkısı eşliğinde anahtarı teslim aldı. Ayşagül açıklama olarak ise bu podyum bana çok şey kattı ve gururluyum tarzı bir açıklamada bulundu. Detayları videodan izleyebilirsiniz.