İşte Benim Stilim All Star 26 Ekim Üzgün Surat Kim?

Oldukça mücadele içinde geçen 8. haftanın ve sonunda yaşanan eleme gecesinin ardından bugün 9. haftanın ilk gününde İşte Benim Stilim All Star 26 Ekim üzgün surat kim? belirlendi. Yarışmacılar yine stilleriyle podyumda moda rüzgarları estirdi. Günün sonunda en düşük puanı alan yarışmacı ise üzgün surat rozetini alarak haftanın eleme potasını adını yazdıran ilk kişi oldu.

iste-benim-stilim-all-star-26-ekim-uzgun-surat-kim

iste-benim-stilim-all-star-26-ekim-uzgun-surat-kim

Geriye kalan 11 yarışmacı ile yeni haftaya merhaba diyen İşte Benim Stilim All Star, yarışmacıların performansları dışında tartışma ve rekabet anlamında da oldukça hareketli bir gün geçirdi. Performansların bitmesinin ardından en düşük puanı alan Ezgi Ünal, Çiğdem Çelik ve Zeynep Öztürk son değerlendirme için jurinin karşısına çıktı.

iste-benim-stilim-all-star-26-ekim-zeynep-ozturk-eleme-potasinda

iste-benim-stilim-all-star-26-ekim-zeynep-ozturk-eleme-potasinda

Juri bu 3 isimden ilk olarak Ezgi’yi ikinci turda da Çiğdem’i kurtarınca geriye kalan Zeynep Öztürk üzgün surat rozetini alarak adını eleme potasına yazdırdı. Yarışmaya katıldığı ilk günden bu yana oldukça başarılı şekilde ilerleyen Zeynep en düşük puan almasına çok şaşırdığını da gizleyemedi.