İşte Benim Stilim All Star 25 kasım izle 75. bölüm olarak ekranlara gelen yeni bölümde neler yaşanacak sitemizden takip edebilirsiniz. Ayrıca, bugün üzgün surat rozetini alarak eleme potasına yani eleme riski altına girecek yarışmacı kim olacak, hatta tüm yarışmacıların performansları ve stilleri ne yönde gelişecek izleyebilirsiniz. Bölümde olan herhangi bir gelişme hakkında görüşleriniz varsa yorum kısmından diğer fanlarla tartışma açabilirsiniz.

iste-benim-stilim-all-star-25-kasim-izle-75-bolum

iste-benim-stilim-all-star-25-kasim-izle-75-bolum

Neda ve Sima’nın katılmasıyla birlikte başka yarışmacının katılmayacağının duyurulmasıyla  yarışma yeni bir aşamaya girdi. Artık var olan yarışmacılar yarışmanın sonuna kadar mücadeleye devam edecek ve büyük finalde bir yarışmacı Türkiye’nin all starı ünvanını almanın yanında büyük ödülün de sahibi olacak. Ancak, büyük finale giden yol oldukça zorlu bir yol. İlk olarak haftalık olarak stillerini juriye kanıtlayarak elenmemek için yarışacak yarışmacılar zorlu bir mücadele verecek.

Bakalım ilk etapta bu haftanın eleme potası nasıl belirlenecek. Stres altındaki yarışmacılar zaman zaman birbirleriyle de tartışmaya giriyor. Hal böyle olunca, izleyiciler nefeslerini tutarak yeni İşte Benim Stilim All Star bölümlerini heyecanla bekliyor.

İşte Benim Stilim All Star 25 Kasım 75. Bölüm İzle