İşte Benim Stilim All Star 25 Eylül Puan Tablosunda Son Durum

Bugün 20.00’da TV 8 ekranlarına gelen yarışmada bayram haftasının son günü yaşandı. Yarışmacılar için araba yarışında son bir gün puan toplama fırsatı var, o da gala gecesi. Elbette ki, hala daha şansları var, her şey değişebilir. Bu nedenle galaya çok hazırlanarak ve son şanslarını iyi değerlendirerek çıkmamalılar. İşte Benim Stilim All Star arabayı kim aldı? sorusuna yanıt bulmak için sadece saatler kaldı. Herkes büyük bir merak içinde. Peki, puan tablosunda bugün itibaren ne gibi değişiklikler oldu? sıralamada kim birinci. İşte Benim Stilim All Star 25 eylül puan tablosunda son durum ne sizlere ayrıntılarıyla aktarıyoruz.

iste-benim-stilim-all-star-23-bolum-arabayi-kim-alacak-son-durum

iste-benim-stilim-all-star-23-bolum-arabayi-kim-alacak-son-durum

23. Bölüm 25 Eylül Yarışmacıların Puanları

Özden Cerrahoğlu 40 puan, Ayşegül Doğan 39 puan, Nihal Candan 38, Nazlı Kayaaslan, Ayşenur Balcı ve Ezgi Ünal 31, Emel Özkızıltaş 27, Ezgi Baylar ve Aycan-Nurcan Şencan 26, Çiğdem Çelik ve Didem Akın 25, Gülşah Yılmaz 22, Nazlı Hamarat 20 puan alarak geceyi tamamladı.

23. Bölümün Sonunda Güncel Puan Tablosu

iste-benim-stilim-all-star-23-bolum-25-eylul-guncel-puan-tablosu

iste-benim-stilim-all-star-23-bolum-25-eylul-guncel-puan-tablosu

Resimden de gördüğünüz gibi 163 puanla Özden Cerrahoğlu birinci; Ayşegül Doğan 153 puanla ikinci; Aycan-Nurcan Şencan, Nazlı Kayaaslan, Ezgi Ünal 143 puanla üçüncü; Ayşenur Balcı 138 puanla dördüncü; Nihal Candan 135 puanla beşinci; Gülşah Yılmaz 134 puanla altıncı; Ezgi Baylar 131 puanla yedinci; Emel Özkızıltaş ve Çiğdem Çelik 125 puanla sekizinci; son olarak Nazlı Hamarat ve Didem Akın 119 puanla dokuzuncu oldu. Bakalım yarınki gala gecesinde dengeler ne yönde değişecek ve araba kimin olacak. Bekleyelim ve görelim.