İşte Benim Stilim All Star 25. Bölüm İzle

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz hafta İşte Benim Stilim All Star yarışmasında müzikle dolu bir bayram haftası yaşanmış, eleme yapılmamış ve bayram hediyesi olarak hafta boyunca en çok puan alan yarışmacıya son model sıfır bir araba hediye edilmişti. İşte Benim Stilim All Star arabayı kim aldı? sorusunun cevaplanmasını 1 hafta boyunca heyecanla bekledik. Ayşegül’ün arabayı almasıyla güzel bir eleme gecesiyle bayram haftası sonlandı. Bugün yarışma kaldığı yerden devam ediyor. 4. haftada eleme olmadı bayram olduğu için ancak bu hafta yarışmacılar yine elenmemek için mücadele verecek.

iste-benim-stilim-all-star-25-bolum-izle

iste-benim-stilim-all-star-25-bolum-izle

Hafta boyunca performanslarıyla en düşük puanı alan yarışmacılar üzgün surat rozeti takarak eleme potasına girecek ve eleme gecesinde iki kişi için elenmemek adına son şans olacak. Peki, 5. haftada yarışmaya kim veda edecek. Heyecanlı takip başladı. Bugün haftanın 1. günü. Bayram haftasında eleme olmadığı için yarışmacılar pür dikkat bu haftaya hazırlanıyor.

Sitemizden İşte Benim Stilim All Star 25. bölüm izleyebilir, tüm gelişmeleri bizimle takip edebilirsiniz. Bugünün en düşük puanlısı kim olacak, üzgün surat rozetini kim takacak? yarışmacılar arasındaki rekabet ne yönde değişecek? tüm soruların cevapları için bizi takip etmeye devam edin. Yorumlarınızı bizimle paylaşın.

İşte Benim Stilim All Star 25. Bölüm İzle 28 Eylül