İşte Benim Stilim All Star 23 Ekim Elenen Kim?

Sekizinci haftasını da geride bırakan yarışmanın eleme gecesinde İşte Benim Stilim All Star 23 ekim elenen kim? sorusunun cevabı belli oldu. Detaylar haberde…

iste-benim-stilim-all-star-23-ekim-kim-elendi

iste-benim-stilim-all-star-23-ekim-kim-elendi

İşte Benim Stilim All Star‘ı takip edenlerin yakından bildiği üzere oldukça çekişmeli bir haftanın ardından dün gece yarışma İşte Benim Stilim All Star 23 ekim eleme gecesi izle şeklinde TV8 ekranlarındaydı. Yarışma ilk olarak eleme potasından yarışmacılar tarafından Nihal Candan‘ın kurtarılmasıyla başladı. Ardından potada kalan Ezgi Ünal ve Sara Koçoğlu elenmeme mücadelesi için kuliste en güzel stillerini hazırlamaya gitti. Gecenin sonunda son kez eleme için juri karşısına çıkan yarışmacıların stillerin değerlendirilmesi sonucunda oy birliğiyle Sara’nın elenmesine karar verildi. Sonuç olarak yarışmadan elenen ve hayallerine veda eden Sara Koçoğlu oldu.

iste-benim-stilim-all-star-23-ekim-elenen-sara-kocoglu

iste-benim-stilim-all-star-23-ekim-elenen-sara-kocoglu

Juri değerlendirmesinde ilk söz verilen İvana, Kemal ve Nurella Sara’nın adını verince elenmesi kesinleşmesine rağmen, Uğurkan Erez’e de fikri soruldu. Fikri alınan stil hocası da Sara’nın ismini vereceğini söyledi. Sara’nın kıyafetinin demode olmasının yanında vücuduna da uygun olmadığını belirtti. Elenen Sara ise eleneceğini bildiğini ancak yine de yarışmadan ayrıldığı için çok üzgün olduğunu açıkladı. Böylece Sara da yarışmaya sonradan katılıp sadece 2 hafta kalarak çabuk elenenler listesine ismini yazdırdı. Sara hakkında daha detaylı bilgi almak için İşte Benim Stilim All Star Sara Koçoğlu kimdir? başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

İşte Benim Stilim All Star 23 Ekim Eleme Anı